Cezary i Katarzyna Żak w reklamie margaryny Smakowita

Margaryna Smakowita - Cezary i Katarzyna Zak

Fot. Kadr ze spotu reklamowego margaryny marki Smakowita z udziałem Cezarego i Katarzyny Żak

ZT Kruszwica stawia na promocję swojej Margaryny Smakowita. Po raz pierwszy w reklamie marki Smakowita wystąpią celebryci – będzie to para Cezary i Katarzyna Żak. Kampania startuje dziś, jej celem jest budowanie świadomości i wizerunku brandu  Smakowita (z portfolio ZT Kruszwica/Bunge Polska), a hasło przewodnie to „Idealna do chleba”. Warstwę muzyczną spotu telewizyjnego tworzy znany przebój „Jesteś szalona”, w nowej aranżacji i z nowymi słowami.

Zadaniem agencji Red8 Advertising było przygotowanie nowej odsłony kampanii reklamowej, budującej świadomość i wizerunek marki margaryny Smakowita.

Podobnie jak w dotychczasowych reklamach Smakowitej miejscem akcji jest tradycyjna piekarnia. Jednak tym razem 45-sekundowy spot opowiada historię o gorącym uczuciu, rodzącym się pomiędzy właścicielem piekarni i jego klientką. On ma świeży bochen chleba, ona – Smakowitą. Uzupełniają się więc świetnie i tworzą razem idealną parę.

– mówi Viola Stanisławska, Client Service Director w agencji Red8 Advertising, która przygotowała kampanię.

Para bohaterów grana jest przez znaną aktorską parę – Cezarego i Katarzynę Żak. Ich historię poznajemy słuchając przeboju „Jesteś szalona”, w nowej aranżacji i z nowymi słowami.

Kampania prowadzona będzie w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych – TVP, TVN, Polsat; a także w kanałach tematycznych. Planowaniem i zakupem mediów na jej potrzeby zajął się dom mediowy Starcom.

ZT Kruszwica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.