Nowy supermarket MarcPol w Stanisławowie Pierwszym, a w nim pierwszy w kraju „Zieleniak”

Zieleniak MarcPolu w Stanislawowie Pierwszym19 sierpnia br. ruszył nowy supermarket MarcPol w Stanisławowie Pierwszym. To już drugi sklep uruchomiony przez polską sieć handlową w tej miejscowości. Firma tym samym wzmocniła swoją obecność w województwie mazowieckim. W nowocześnie zaaranżowanej placówce, na szczególną uwagę zasługuje pierwszy „Zieleniak” MarcPolu, w którym znaleźć można bogaty wybór świeżych warzyw i owoców.

Nowy sklep zlokalizowany jest przy ul. Sonaty 2, a jego powierzchnia całkowita liczy ponad 1000 m2. W uroczystości otwarcia supermarketu wzięli udział m.in. Wójt i Zastępca Wojta Gminy Nieporęt – Pan Sławomir Wojciech Mazur i Pani Alicja Sokołowska. Zgodnie z tradycją firmy, otwarta placówka została też poświęcona przez Proboszcza Parafii Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki Wiernych w Stanisławowie Pierwszym Tomasza Osiadacza.

Najnowszy supermarket sieci MarcPol wyróżnia nowoczesny design wnętrz oraz powiększone strefy produktów świeżych pochodzących od lokalnych producentów i dostawców, w tym pierwszy w kraju „Zieleniak” sieci, w którym znaleźć można bogaty wybór warzyw i owoców.

W MarcPol wierzymy w to, że najważniejszym czynnikiem zdrowego odżywiania jest świeżość produktów. Dlatego otwierając nowy supermarket w Stanisławowie Pierwszym zwróciliśmy szczególną uwagę na ekspozycję naszych flagowych produktów – najwyższej jakości ryb, mięs, wędlin i serów. Po najlepsze w okolicy warzywa i owoce zapraszamy z kolei do pierwszego w Polsce Zieleniaka, czyli nowego działu, który na stałe pojawi się w naszych sklepach. W ofercie nowej placówki nie zabraknie także wypiekanych na miejscu pieczywa.

– powiedziała Iwona Zarucka, Wiceprezes MarcPol S.A.

Wszyscy klienci nowego sklepu mogą liczyć na rabat w wysokości 5% na zakupy, których o wartości min. 100 zł. Akcja realizowana pod hasłem „Dziś kupujesz. Dziś zyskujesz!” będzie stale obowiązywać i obejmie zarówno nowo otwarty sklep, jak i drugą placówkę sieci MarcPol w Stanisławowie Pierwszym, przy ulicy Słonecznej 4.

Aktualnie sieć supermarketów MarcPol liczy łącznie 61 placówek znajdujących się na terenie całego kraju. To największa polska sieć handlowa, która systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku, ze szczególnym naciskiem na Warszawę i Mazowsze.

Nowy supermarket MarcPol w Stanisławie Pierwszym jest otwarty od poniedziałku
do soboty w godzinach od 7.00 do 22.00, a w niedziele pomiędzy 9.00 a 20.00. Do dyspozycji klientów jest około 40 miejsc parkingowych.

MarcPol

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.