Sieć Mila otwiera sklep w Żelechowie

Mila w Żelechowie12 sierpnia br. swoje otwarcie świętował supermarket Mila w Żelechowie. Jest to pierwszy supermarket sieci Mila, który został stworzony z myślą o mieszkańcach tego miasta. Spółka Market-Detal posiada obecnie 184 placówki na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, aby być bliżej niego, spółka planuje dynamiczny rozwój. Rocznie powstawać będzie ponad 30 nowych sklepów.

Supermarket Mila w Żelechowie powstał przy ulicy Długiej 130B, w jednokondygnacyjnym budynku handlowo-usługowym. Całkowita powierzchnia nowopowstałego supermarketu spożywczego, to ponad 740m2, z nowoczesną salą sprzedażową o powierzchni ponad 470m2. W celu wzbogacenia oferty dla konsumentów, na terenie obiektu o wielkości ponad 1140 m2, przewidziano do wynajęcia dwa lokale handlowo-usługowe o powierzchni 185m2 i 208m2. Obecnie spółka Market-Detal zaprasza lokalnych przedsiębiorców do współpracy.

Nowopowstały supermarket Mila, zlokalizowany został w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 807, łączącej miejscowość Łuków z Maciejowicami. Położony jest w bliskim sąsiedztwie stacji paliw Orlen. Uroczyste otwarcie supermarketu Mila, obfitowało w liczne atrakcje, konkursy oraz miłe niespodzianki, dla wszystkich klientów.

Sklep docelowo zatrudniać ma 27 osób.

Mila

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.