Otwarcie POLOmarketu w Gdańsku

POLOmarket17 lipca w galerii handlowej przy ul. Spacerowej 65 w Gdańsku zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

Powierzchnia handlowa nowego supermarketu to ponad 500 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem oraz wędlinami i mięsem, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

W dniu otwarcia na pierwszych 100 klientów czekają słodkie upominki. W godz. 7.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs pod hasłem „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 17 lipca zrobi w nowo otwartym gdańskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00, nagrody otrzyma 30 osób, które podadz najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie.

Nagrodami w konkursie są bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych oraz sprzęt AGD.

Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy ul. Spacerowej 65 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 21.00 oraz w niedzielę w godzinach 8.00 – 20.00. Obok sklepu znajduje się dogodny parking.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Otwarcie supermarketu, POLOmarket, POLOmarket Gdańsk, Sieci handlowe, Sklepy
Sklep MarcPol
MarcPol kończy odświeżanie sklepów

Sieć sklepów MarcPol przyspieszyła w I połowie br. modernizację starszych placówek. Cały proces potrwa maksymalnie do jesieni i zakończy się znacznie wcześniej niż...

Zamknij