Kolejny supermarket Mila w woj. Lubuskim

Mila SupermarketPowstał pierwszy supermarket Mila w Sulęcinie i jednocześnie dwunasty w regionie Lubuskim. Uroczyste otwarcie odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 13 czerwca 2015r. Spółka market-Detal, która jest właścicielem sieci Mila, posiada już 182 placówki na terenie całego kraju. Chcąc być bliżej klienta planuje dynamiczny rozwój, otwierając nowe, kolejne supermarkety. Rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

Nowy, supermarket Mila w Sulęcinie, mieście leżącym w województwie lubuskim, powstał przy ulicy Witosa 1. Prace nad tym obiektem rozpoczęły się w połowie grudnia ubiegłego roku, natomiast inwestycja została oddana do użytku pod koniec maja br. Jest to miejsce znane mieszkańcom Sulęcina gdzie jeszcze niedawno funkcjonował dworzec PKS. Nie zapomniano o podróżnych, w tym przypadku zostały połączone funkcje handlowe wraz z obsługą podróżnych do czego mieszkańcy byli dotychczas przyzwyczajeni, ale w nowym zagospodarowaniu terenu i w nowym wydaniu.

Uroczyste otwarcie odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 13 czerwca 2015r. Dzień ten będzie obfitował w liczną ilość atrakcji, konkursów oraz miłych niespodzianek dla wszystkich klientów. Dla odwiedzających przygotowane również zostały degustacje owoców, wędlin, serów oraz soków. Supermarkety Mila otwarte są od poniedziałku do soboty w godz. 6:30-21:30 oraz w niedziele
w godz. 10:00-19:30. Oprócz sklepu Mila dołączą również  inne podmioty handlowe nie goszczące jeszcze na terenie miasta Sulęcin.

Supermarkety Mila to warzywniak, cukiernia i sklep mięsny, pod jednym dachem z miłą obsługą i wyjątkowymi promocjami. Cały asortyment dostosowany jest do codziennych zakupów klientów,
a oprócz szerokiego wyboru produktów z kluczowych kategorii artykułów świeżych, wśród ponad 6000 artykułów, klienci znajdą wszystko to, czego potrzebują w jednym miejscu.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl, na Facebooku, jak również w gazetce promocyjnej.

market-Detal

1 koment.

  • 3 gru 2015 | URL komentarza | Odpowiedz

    Pani z podłużną buzią jest bardzo arogancka, niesympatyczna i niemiła dla klientów. Nadaje sie do zwolnienia, dużo skarg na nią było… Ta pani pracuje w sklepie Mila w Sulęcinie

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.