Drugi Spar w Brzesku

SPAR BrzeskoDnia 16 kwietnia br. otwarto drugi sklep SPAR w miejscowości Brzesko. Placówka o powierzchni 173m² posiada dwa stanowiska kasowe i została uruchomiona w formacie SPAR Express.

SPAR Express w Brzesku przy ulicy Partyzantów znajduje się w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych i bloków mieszkalnych. Placówka mieści się w nowo wybudowanym obiekcie, posiada bogaty asortyment produktów świeżych, warzyw, owoców, mięs i wędlin oraz szeroki wybór produktów popularnych i cenionych przez konsumentów marek. Ponadto, jak każdy sklep SPAR, SPAR Express w Brzesku jest dobrze zaopatrzony w produkty marki własnej SPAR oraz ekonomicznej marki Lubię.

Jesteśmy zadowoleni z wyników otwarcia i mogę powiedzieć, że zrealizowaliśmy nasze założenia. Zapewniliśmy klientom dobre promocje, liczne degustacje i naprawdę szeroką ofertę. SPAR w Brzesku wyróżnia na pewno duży wybór produktów świeżych, na które mocno stawiamy również w naszym drugim sklepie w Szczucinie. Nowa placówka posiada kilkumetrową ladę sprzedaży mięs, wędlin i nabiału, wypełnioną produktami wysokiej jakości. Dbamy również o to, aby warzywniak był zawsze odpowiednio zaopatrzony – można powiedzieć, że to nasze priorytety.

– mówi Artur Wronecki, Właściciel nowo otwartego sklepu SPAR w Brzesku.

Franczyzobiorca współpracuje z siecią SPAR już ponad trzy lata, pierwszą swój sklep SPAR otworzył w Szczucinie.

Po trzech latach mogę powiedzieć, że SPAR wciąż się rozwija i cały czas proponuje swoim franczyzobiorcom różne aktywności. Oferuje coraz lepsze towary w dobrych cenach, zapewnia atrakcyjne dla klientów akcje promocyjne i posiada dwie marki własne, na których w dużym stopniu można oprzeć sprzedaż. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i myślimy już o uruchomieniu kolejnego sklepu w przyszłości.

– dodaje Artur Wronecki.

Sklep SPAR w Brzesku to 195 placówka sieci.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.