Posti rozwija segment herbat ziołowych

Posti Ziołowa Przyjemność - Mięta z jabłkiem i cynamonemPolski producent herbat – firma Posti rozwija segment herbat ziołowych. Tylko polskie zioła, naturalne owocowe składniki i orzeźwiające smaki. To oferta przygotowana przez tę markę.

Posti jest najstarszym producentem i dystrybutorem herbat w Polsce. W 1968 roku wprowadziła na polski rynek pierwszą ekspresową herbatę w torebkach, produkowaną do dziś. Jako pierwsza wprowadzała różne odmiany herbat. Przede wszystkim Yunnan, Madras, Assam, Earl Grey. Teraz rozwija także rynek herbat ziołowych.

Zioła już nie są traktowane jedynie jako produkty lecznicze, które pijemy tylko gdy nam coś dolega. Coraz więcej osób sięga po zioła ze względu na ich bogate walory smakowe. Nasze produkty są odpowiedzią na ten widoczny wśród konsumentów trend.

Posti Ziołowa Przyjemność - Melisa z truskawką– mówi Dawid Błaszczyk, marketing manager Posti.

Obok standardowych wariantów, takich jak mięta, melisa, rumianek czy pokrzywa, w ofercie Posti znajdziemy również herbatki ziołowe z delikatną owocową nutą. Co ważne, wszystkie zioła pochodzą jedynie z polskich upraw, a owocowe dodatki są w pełni naturalne.

Posti

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.