Mocno Owocowy Smak w nowych Galaretkach Gellwe

Na sklepowych półkach pojawiły się trzy nowe Galaretki Gellwe z linii Mocno Owocowy Smak FRUGO: Czerwona o smaku truskawki z granatem i czerwoną porzeczką, Niebieska – jagodowa z dodatkiem cytrynowej lemoniady oraz Pomarańczowa z intensywną nuta owoców egzotycznych. Kolorowe, lekkie desery będą doskonałym uzupełnieniem letnich dni.

Marka Gellwe wprowadza na rynek kolejny innowacyjny produkt, dzięki któremu przygotowanie deseru o Mocno Owocowym Smaku będzie niezwykle proste! Z myślą o FRUGOmaniakach, doceniających smak pysznego, kultowego napoju, linia Galaterek Gellwe powiększyła się o trzy nowe, intensywne smaki. Galaretka FRUGO Czerwona skrywa w sobie wybuchową moc granatu, połączoną z soczystą truskawką i czerwoną porzeczką. Jagodowa galaretka FRUGO wzbogacona została nutą cytrynowej lemoniady. Dopełnieniem linii kolorowych deserów będzie egzotyczna pomarańcza, kryjąca w sobie orzeźwiającą marakuję.

Nowe Gellwe Galaretki o smaku napojów FRUGO przygotowane zostały z najwyższej jakości składników i nie zawierają sztucznych barwników.

Proponowane smaki nowych Galaretek FRUGO: Mocno Owocowy Smak Soczystych owoców egzotycznych; Mocno Owocowy Smak Cytrynowej lemoniady i jagód; Mocno Owocowy Smak truskawki, granatu i czerwonej porzeczki.

Rekomendowana cena wynosi 1,39 zł.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.