Cukier Królewski Kryształ gruby – nowa jakość dekoracji

Cukier Królewski Kryształ gruby 500gMarka Cukier Królewski powiększyła właśnie swoją ofertę o cukier kolejny produkt jakim jest Kryształ gruby.

Cukier biały Kryształ gruby w opakowaniu z okienkiem 500 g (ok. 3 zł) to najwyższej jakości nowość przeznaczona do dekoracji. Ma większe kryształki niż tradycyjny cukier biały, dlatego jest bardziej odporny na obróbkę termiczną.

Jego opakowanie wykonano z folii chroniącej zawartość przed czynnikami zewnętrznymi i pomagającej zachować najwyższą jakość cukru.

Dodatkowo producent wyposażył torebkę w okienko pozwalające zobaczyć produkt już przed zakupem oraz praktyczną naklejkę, umożliwiającą wielokrotne otwieranie i zamykanie.

***
Cukier Królewski jest częścią europejskiego koncernu Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Głównym produktem firmy jest cukier biały, oferowany pod znaną od 16 lat na polskim rynku marką „Cukier Królewski”

Südzucker Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Branża cukiernicza, Branża cukrowa, Cukier, Cukier Królewski, Cukiernictwo, Cukiernie, Cukrownie, Polski cukier, Polskie cukrownie, Sudzucker, Sudzucker Polska, Sugar
Plakat Delecta i Cukier Krolewski
Dżemix Delecta w promocji z Cukrem Królewskim

Przez cały sierpień, aż do wyczerpania zapasów, potrwa cross-promocja komplementarnych produktów do przetworów marek Delecta i Cukier Królewski. Zakup trzech...

Zamknij