Caramel Brownie oraz White Choco Delight na stałe w ofercie marki HIT

HIT Caramel Brownie 220gHIT White Choco Delight 220gDwa  smaki sprzedawane dotychczas przez markę HIT  jako limitowana edycja roku 2014 pozostają w port folio marki na dłużej. White Choco Delight oraz Caramel Brownie to najlepiej sprzedające się w historii marki sezonowe smaki popularnych markiz.

Atrakcyjny i nowoczesny design oraz niepowtarzalne smaki White Choco Delight i Caramel Brownie podbiły serca konsumentów i zyskały ich uznanie. Od początku kwietnia do końca listopada 2014 sprzedanych zostało ponad 100 000 sztuk obu produktów (dane za AC Nielsen, AM-ON 2014, Total Poland). Tak dobre wyniki sprzedażowe zadecydowały o włączeniu tych dwóch smaków do stałej oferty. White Choco Delight i Caramel Brownie dołączyły do dobrze znanych już konsumentom smaków takich jak Hit Orzechowy, Hit Kokos, Hit Wanilia czy Hit Czekolada. Teraz konsumenci będą mogli już na stałe delektować się tymi wyjątkowymi wariantami smakowymi.  Zarówno White Choco Delight jak i Caramel Brownie będą promowane przez cały rok na profilu marki na Facebooku.

White Choco Delight to połączenie delikatnej białej czekolady z subtelną nutą borówki amerykańskiej. Caramel Brownie czaruje z kolei połączeniem smaku karmelowego nadzienia z ekstra chrupiącymi, intensywnie czekoladowymi herbatnikami.

Opakowanie: 220 g
Sugerowana cena detaliczna: ok. 4,59 zł

Bahlsen Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Bahlsen, Bahlsen Polska, Branża słodyczy, Ciastka, Fabryka słodyczy, Hit, Markizy, Producent słodyczy
Smaczne i naturalne – ziołowe cukierki Ricola

Wysoka, szwajcarska jakość i naturalne składniki - to cechy rozpoznawcze ziołowych cukierków Ricola, które od lat słyną ze swoich dobroczynnych właściwości...

Zamknij