Żywiec promuje akcję “Seans z Żywcem”

Polskie kino doceniane jest licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Dowodem na to są dzisiejsze nominacje do Oscara filmu „Ida” w kategoriach najlepszy film nieanglojęzyczny oraz najlepsze zdjęcia. Każdy, kto nie widział jeszcze tej znakomitej produkcji może wejść na www.101filmow.pl, wpisać kod spod kapsla lub zawleczki piwa Żywiec, w promocyjnym opakowaniu i nadrobić zaległości przed ceremonią rozdania nagród.

Żywiec 101filmów

Aktywacja „Seans z Żywcem” umożliwia obejrzenie jednych z najlepszych i wielokrotnie nagradzanych na całym świecie filmów, które na stałe zapisały się na kartach polskiej kinematografii. Pośród nich znajdują się m.in. takie tytuły jak: „Lęk wysokości”- debiut fabularny nominowanego do Oscara i nagradzanego na festiwalu w Berlinie reżysera Bartosza Konopki, „Pręgi” – dramat psychologiczny z Agnieszką Grochowską i Michałem Żebrowskim w rolach głównych oraz „Sztuczki” – zdobywca ponad 20 najważniejszych polskich i zagranicznych nagród filmowych. Dla fanów kina wojennego na liście znalazła się również „Obława”, a także najczęściej nagradzany polski film ostatnich lat „Zmruż Oczy”. Warto sprawdzić również doceniony przez krytyków obraz, o którym krążyły legendy, zanim jeszcze pojawił się na ekranach kin, czyli „Jesteś Bogiem”.

Oprócz rodzimych produkcji, pośród 101 tytułów specjalnie wyselekcjonowanych przez markę Żywiec znajdują także światowe specjały. Wystarczy wejść stronę www.101filmow.pl i wpisać kod znajdujący się pod kapslem lub zawleczką piwa Żywiec Jasne Pełne (butelki 500 ml oraz puszki 500 i 550 ml) w promocyjnym opakowaniu. Jeden kod umożliwia obejrzenie jednego filmu. Akcja  potrwa do 28 lutego br.

Grupa Żywiec

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.