Maskotki UEFA Euro 2012™ nie tylko w Polsce

Maskotki EURO 2012

fot. donbass-arena.com

Oficjalne maskotki UEFA Euro 2012™, których jedynym licencjobiorcą i dystrybutorem jest Kolporter S.A., można już kupić w największych polskich sieciach handlowych.

Maskotki będą też dostępne w sklepach w całej Europie. Poza Polską pierwszym krajem, do którego trafiły dystrybuowane przez Kolportera pluszaki, była Ukraina, maskotki sprzedawane są tam w sklepach sieci Intertop. Niedawno Kolporter podpisał też umowę ze szwajcarską firmą Intersport, oficjalnym partnerem UEFA, na sprzedaż maskotek w innych krajach. – To sieć, której sklepy sportowe znajdują się w całej Europie – podkreśla Patryk Podwysocki, menadżer produktu w Biurze Handlowym Kolportera.

Pluszowe maskotki Slavek i Slavko sprzedawane są w trzech rozmiarach: 24, 30 i 44 centymetrów wysokości. Na każdy komplet składają się dwie postaci chłopców, nie można ich kupić osobno. Slavek, symbolizujący Polskę, ma na sobie koszulkę z numerem 20, natomiast ukraiński Slavko – z numerem 12  (co razem daje rok 2012).

W Polsce maskotki Euro 2012 we wszystkich trzech rozmiarach dostępne są w sieciach handlowych: Real, Empik, E. Leclerc i Carrefour. Najmniejsze (24 cm) można kupić w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press, hipermarketach Tesco, Polo Market i sklepach sportowych sieci Go Sport.

– Wszyscy zainteresowani sprzedażą maskotek Euro 2012 w swoich sklepach mogą jeszcze składać zamówienia w Biurze Handlowym i oddziałach terenowych Kolportera.

– informuje Patryk Podwysocki.

Dodajmy, że oryginalne maskotki Euro 2012 na metce mają umieszczony hologram z angielskim napisem „OFFICIAL LICENSED PRODUCT”, a także dodatkową informację „Manufactured under licence by Kolporter S.A.”, potwierdzającą, że oba pluszaki zostały wyprodukowane i wprowadzone do sprzedaży na licencji UEFA.

Kolporter

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.