Danie gotowe: Flaki z mięsem wołowym marki Łuków

Flaki z mięsem wołowym 900 g Łmeat ŁukówZakłady Mięsne Łmeat-Łuków wprowadziły na rynek nowy produkt – flaki z mięsem wołowym. Jest to gotowe danie, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można przygotować pyszny obiad dla całej rodziny. Wystarczy podgrzać i gotowe!

Flaki to tradycyjne, smaczne danie charakterystyczne dla kuchni polskiej. Najnowsza propozycja marki Łuków – Flaki z mięsem wołowym z serii Świat Szlachetnej Wołowiny przygotowane są z najlepszej jakości flaków i mięsa wołowego, w tradycyjnym rosole z dodatkiem aromatycznych warzyw. Świetne jako zdrowy, pożywny i szybki obiad dla całej rodziny. Ważnym wyróżnikiem produktu na rynku jest fakt, iż Flaki z mięsem wołowym z serii Świat Szlachetnej Wołowiny nie zawierają konserwantów, E-dodatków ani sztucznych barwników. Są przygotowane według tradycyjnej receptury kuchni polskiej, dzięki czemu są tak smaczne jak danie domowe.

Flaki z mięsem wołowym to produkt stałowagowy (900 g), oferowany w bardzo wygodnej formie – by cieszyć się jego smakiem wystarczy podgrzać. Termin przydatności do spożycia wynosi 21 dni.

Zakłady Mięsne Łuków

1 koment.

  • BelllaX
    29 Cze 2015 | URL komentarza | Odpowiedz

    Od jutra zaczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie lekko ale trzeba sie wziac za siebie….

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Dania gotowe, Flaki, Łmeat Łuków, Mięso, Zakłady Mięsne Łuków, ZM Łuków
Firma Jawo podejmuje współpracę z Ajinomoto Frozen Foods

Częstochowska firma Jawo Sp. z o.o. 3 października 2014 r. zawiązała w Polsce spółkę joint venture z japońskim gigantem spożywczym...

Zamknij