Finał wielkiej promocji w salonikach prasowych Kolportera

Kolporter salonik prasowy

fot. Kolporter

Urszula Gądek z Olkusza wygrała milion punktów PAYBACK – nagrodę główną w loterii  „Zostań Milionerem PAYBACK”,  prowadzonej  w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.

Klienci dokonujący zakupów w salonikach, a posiadający zarejestrowaną kartę Programu Bonusowego PAYBACK, za każde wydane 2 złote otrzymywali jeden punkt PAYBACK. Klienci mogli również zdobywać większą liczbę punktów w regularnych akcjach promocyjnych z punktami PAYBACK, np. 3 razy więcej punktów za zakup prasy. Zarówno punkty promocyjne, jak i podstawowe traktowane były jako losy, biorące później udział w losowaniu. Losowanie wskazało, że to Urszula Gądek otrzyma milion punktów PAYBACK.

– Nigdy niczego nie wygrałam, więc kiedy otrzymałam informację z Kolportera, że to dla mnie jest główna nagroda, długo nie mogłam uwierzyć. W saloniku prasowym często robię zakupy, ponieważ jest na moim osiedlu, zwykle biorę prasę. Na co zamienię milion punktów? W pierwszej kolejności na laptopa, bo stary mi się zepsuł, a potem na inne nagrody.

– mam dwa lata, żeby się zastanowić, co wybrać – opowiada Urszula Gądek.

Uroczystość przekazania symbolicznego czeku z milionem  punktów odbyła się w olkuskim saloniku przy placu Konstytucji 3 Maja. Nagrodę zwyciężczyni wręczyli wiceprezes Kolportera Mateusz Wiśniewski oraz przedstawiciel PAYBACK Tomasz Pietrzak. Regulamin konkursu przewidywał nagrodę dla partnera Kolportera prowadzącego salonik, w którym zakupu dokonał laureat loterii. Dlatego z czeku na 1000 zł mogła się cieszyć również partnerka Kolportera, Elżbieta Cebo.

Kolporter

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.