Sklepy Spar w Wilkowie i Dąbrówkach

SPAR Wilkowo

SPAR Wilkowo

Dnia 26 września sieć SPAR Polska uruchomiła kolejne dwie placówki. Sklep SPAR w Wilkowie zajmuje powierzchnię 190m², natomiast placówka SPAR Express w Dąbrówkach ma 166m². Aktualnie sieć SPAR liczy 176 sklepów.

Miejscowość Wilkowo leży w odległości 4km Świebodzina przy drodze krajowej nr 92, którą często poruszają się pojazdy ciężarowe jadące w kierunku lub zjeżdżające z autostrady A2. Z tego powodu właściciel sklepu Paweł Bezak postawił na sklep całodobowy, umożliwiając kierowcom będącym w trasie zakupy o różnych godzinach. Ponadto SPAR w Wilkowie posiada również obszerny parking zarówno dla aut osobowych, jak i ciężarowych.

Wcześniej prowadziłem w tym miejscu własny sklep, jednak chcąc rozwijać się dalej zacząłem poszukiwania odpowiedniego operatora. Miałem interesujące propozycje od innych sieci, jednak po rozmowach z przedstawicielami SPAR i innymi franczyzobiorcami sieci, zdecydowałem się wspierać polski kapitał i polską gospodarkę przystępując do SPAR. Placówka została gruntownie przebudowana i na nowo zaaranżowana. Podnieśliśmy sufit, wyremontowaliśmy salę sprzedaży, odświeżyliśmy budynek zmieniając całkowicie jego wygląd. Teraz sklep jest nowoczesny, funkcjonalny i ze względu na szeroki asortyment bardziej atrakcyjny dla naszych klientów.

wyjaśnia Paweł Bezak, właściciel sklepu w Wilkowie.

SPAR Express w Dąbrówkach zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej łączącej Leżajsk z Łańcutem. Sklep znajduje się w pobliżu stacji benzynowej również należącej do franczyzobiorców SPAR.

Z myślą o otwarciu przygotowaliśmy sporo atrakcji dla naszych klientów. Poza promocjami zorganizowaliśmy liczne degustacje, można było skosztować wielu produktów oraz świeżych wypieków, jakie mamy w swojej ofercie. Jest to nasza nowość, więc spotkała się z dużym zainteresowaniem. Ponadto, był grill, tort, a czas umilał występ zespołu ludowego. Chcemy być konkurencyjni, dlatego zmieniliśmy nie tylko wygląd sklepu, układ regałów czy ekspozycję produktów. SPAR zadbał również o szkolenia dla naszego zespołu oraz o odpowiednią koordynację wszystkich działań. Posiadamy też w sprzedaży produkty ekonomicznej marki Lubię, które nie są dostępne w okolicy. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Dąbrówek docenią nasze starania i chętnie będą robić zakupy w naszym sklepie.

– mówi Alicja Ciryt, współwłaścicielka sklepu SPAR w Dąbrówkach.

Sklep w Dąbrówkach przeszedł wyraźną metamorfozę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Odświeżono elewację i na nowo zaaranżowano przestrzeń sprzedaży.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.