Nowy sklep sieci Lidl w Warszawie

Lidl Warszawa ModlińskaJuż 25 września o godzinie 7:00 przy ul. Modlińskiej 35 w Warszawie zostanie otwarty nowy sklep sieci Lidl. Podczas uroczystego otwarcia dla wszystkich Klientów sklep przygotował liczne atrakcje i promocje.

Z okazji otwarcia w dniach od 25.09 do 5.10 w sklepie Lidl w  Warszawie przy ul. Modlińskiej 35 klienci będą mogli znaleźć mnóstwo wysokiej jakości produktów w promocyjnych cenach. Wszystkie świeże owoce, a więc asortyment „Ryneczku Lidla”, oferowane będą 20% taniej.

Liczne konkursy z nagrodami, występy szczudlarzy, kącik, w którym najmłodsi będą mogli pomalować twarze w fantazyjne  wzory,  czy kulinarne show to atrakcje, które czekać będą na wszystkich klientów podczas festynu z okazji otwarcia nowego obiektu! Klienci sklepu będą mogli wziąć udział w degustacji kiełbasek z grilla, spróbować pysznego tortu i napić się aromatycznej kawy.

Nowy obiekt sieci Lidl zlokalizowany przy ul. Modlińskiej 35, ma blisko 1300 m2 powierzchni sali sprzedaży. W sklepie zastosowano nowoczesny system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych.

Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 40 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, a w niedzielę w godzinach od 9:00 do 19:00. Do dyspozycji Klientów dostępnych będzie około 100 miejsc parkingowych.

Lidl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.