Brownie – nowy smak czekolady od Wedla

Do wedlowskiego trio reprezentującego przysmaki rodem z Francji i Włoch dołącza mocno czekoladowa nowość prosto z Ameryki – czekolada z nadzieniem o smaku brownie. Ten wyjątkowy smak najpopularniejszego amerykańskiego ciasta zabierze Cię w daleką podróż po jednym z najbardziej inspirujących kontynentów świata!

Czekolada mleczna o smaku Brownie

Marzysz, by poznać prawdziwy smak Ameryki? Chciałbyś wejść na Statuę Wolności i podziwiać niesamowity widok Nowego Jorku lub pędzić żółtą taksówką ulicami Manhattanu, Bronksu lub Queens? Spacerować po zielonym Central Parku, a następnie spoglądać w górę na niekończące się drapacze chmur? Teraz nie musisz nawet wychodzić z domu, aby poczuć magiczny klimat tych miejsc. Sięgnij po czekoladową nowość od Wedla o smaku brownie. To prawdziwy „American Dream” nawet dla najbardziej wymagającego podniebienia.

Intensywny smak czekolady z nadzieniem o smaku brownie zapewnia pyszne dwuwarstwowe, nadzienie oraz oryginalna wedlowska czekolada mleczna. Duża tabliczka z pysznym nadzieniem zachęca i inspiruje, aby dzielić się nią z innymi, a jedna kostka czekolady jest niczym mały, pyszny deser.

Czekolada o smaku brownie to nie jedyna niespodzianka od Wedla. Dla miłośników słodkich przysmaków, marka przygotowała także specjalną promocję pod hasłem „Wedlomania”, w której każdy  uczestnik wygrywa nagrody! Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić wybrane produkty, zarejestrować  się na stronie www.wedel.pl, wprowadzić unikalny kod z opakowania i… wybrać swoją nagrodę! Na zwycięzców czekają atrakcyjne gadżety, dodatkowo każdy z uczestników otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci e-booka z czekoladowymi przepisami. Promocja potrwa od września do listopada; na grudzień przewidziana jest specjalna, świąteczna odsłona akcji.

Wedel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.