Limitowana seria słodyczy firmy Wawel na Wielkanoc

Wawel Michałki zamkowe Wielkanoc 2012

fot. Wawel

Wiosna to czas, kiedy świat budzi się do życia po zimie. Wraz z wiosną nadchodzi Wielkanoc – czas rodzinnych spotkań i pierwszych wiosennych spacerów. Na ten okres Wawel przygotował limitowaną serię słodyczy, w której każdy znajdzie coś dla siebie i najbliższych.

Większość z nas spędza święta Wielkanocne w rodzinnym gronie. W kuchni królują świąteczne zapachy, a w różnych zakamarkach domu pojawiają się wielkanocne ozdoby. W wielu domach pojawia się także Zając Wielkanocny, który przynosi drobne prezenty. Słodycze od Wawelu, w radosnych, kolorowych jak pisanki opakowaniach, będą słodką niespodzianką dla naszych najbliższych.

Tegoroczna oferta obejmuje 21 produktów, wśród których nie zabrakło nowości.

Tej wiosny Wawel zaskoczy wszystkich czekoladowych smakoszy nowym – kwadratowym – formatem czekolad, wśród których znajdują się: Truskawkowa (jogurtowy krem i truskawkowe nadzienie w mlecznej czekoladzie), Orzechowa (mleczna czekolada z orzechowym nadzieniem) oraz Adwokat (deserowa czekolada z nadzieniem o smaku likieru adwokatowego).

Wawel Tiki Taki Wielkanoc 2012

fot. Wawel

Każdy smakosz na pewno zachwyci się także dużymi, prawie 300 gramowymi, czekoladami: Waniliową (deserowa czekolada nadziewana wanilią) oraz Wiśniową (kompozycja soczystych wiśni i wyśmienitego kremu czekoladowego zamknięta w znakomitej, mlecznej czekoladzie Wawel).

Dla wielbicieli Michałków, Wawel przygotował mieszankę Michałki Kolorowe, w której znajdują się klasyczne Michałki zamkowe, a także Michałki Białe, Pomarańczowe i Kawowe.

W ofercie wielkanocnej Wawelu nie może zabraknąć znanych i lubianych produktów w limitowanych opakowaniach. Każdy czekoladowy amator na pewno znajdzie wśród nich coś dla siebie:

– Czekolada 295 g
– Czekolady 100g
– Czekoladki nadziewane 430 g i Michałki 500g
– Cukierki w czekoladzie
– Śliwka w czekoladzie

Sugerowane ceny detaliczne:
Czekolada Truskawkowa: 3,99 zł/128g
Czekolada Orzechowa: 3,99 zł/120g
Czekolada Adwokat: 3,99 zł/125g
Czekolada Wiśniowa, Waniliowa, Mleczna: 9,99 zł/295g
Czekolada Kasztanki, Tiki Taki, Malaga, Mleczna: 3,29 zł/100g
Czekoladki nadziewane Kasztanki, Tiki Taki, Malaga: 14,99 zł/430g
Michałki zamkowe, Michałki Białe: 14,99 zł/500g
Cukierki w czekoladzie: Michałki zamkowe, Michałki Białe, Trufle w czekoladzie, Mieszanka Krakowska: 9,99 zł /385g
Michałki Kolorowe: 12,99 zł/450g
Śliwka w czekoladzie: 17,99 zł/300g

***

Wawel SA to jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów słodyczy w Polsce, którego tradycje sięgają końca XIX wieku. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z ciemnej czekolady deserowej oraz czekoladek z nadzieniami. Najbardziej znane produkty w ofercie firmy to: Kasztanki, Malaga, Tiki Taki, Michałki zamkowe oraz Mieszanka Krakowska. Produkcja oparta jest o sprawdzone receptury, a wykorzystywane surowce są najwyższej jakości i poddawane szczegółowej kontroli.

Wawel SA od kilku lat posiada certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001: 2000. Ponadto, dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów, wdrożono system HACCP. Główna siedziba firmy mieści się w Krakowie. Od 1998 spółka notowana jest na GPW w Warszawie. W 2008 r. firma powołała fundację „Wawel z Rodziną”, której głównym celem jest wspieranie polskich rodzin, a także osób i instytucji, sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi.

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.