Bio Miechunka Puffins – suszone owoce w nowym wydaniu

Bio Miechunka PuffinsMarka Puffins to zupełna rewolucja na polskim rynku spożywczym. W swojej innowacyjnej ofercie ma niezwykle smaczne lekkie i chrupiące owoce poddane autorskiemu procesowi puffingu, czyli suszeniu metodą próżniową. Dzięki temu zachowują one pełnię wartości odżywczych oraz odznaczają się intensywnym, naturalnym smakiem.

BIO Miechunka Puffins to absolutna nowość na rynku. Jest nowością nie tylko dzięki unikalnemu procesowi jej suszenia, ale także ze względu na małą popularność tego owocu w polskiej kuchni. Miechunka zwana także peruwiańską wiśnią lub złotą jagodą jest znana działkowcom przede wszystkim jako roślina ozdobna. Niewielu wie, że jej owoce nie tylko są jadalne, ale mają także bardzo korzystny wpływ na zdrowie. Posiada ona działanie oczyszczające, przeciwgrzybiczne i przeciwalergiczne. Chroni przed nowotworami i chorobami układu krążenia; zawiera znaczne ilości witamin C i A, dodatkowo jej ziarenka wspomagają proces trawienia. Miechunka ma charakterystyczny, słodko-kwaskowaty smak, który jest wspaniałą odmianą dla tradycyjnych suszonych jabłek czy bananów. Będzie idealna do porannej owsianki, muesli lub jogurtu naturalnego.

Owoce BIO Miechunki Puffins pochodzą z Ekwadoru, gdzie hodowane są w gospodarstwach, spełniających wszystkie najostrzejsze wymogi upraw ekologicznych – nie stosowano w nich pestycydów, sztucznych nawozów ani przyspieszaczy wzrostu. Miechunka Puffins jest więc 100 % naturalna, ponieważ w procesie puffingu także nie używa się absolutnie żadnych ulepszaczy. Smak Bio Miechunki Puffins – porównywany czasem do połączenia pomidorków koktajlowych i pomarańczy – intryguje, a nawet potrafi uzależnić, jednak jest to jeden z najbardziej wskazanych i pożądanych nałogów jakie można sobie zafundować! Niewielka zawartość kalorii w tej niesamowitej przekąsce, lekkość, chrupkość oraz bogactwo cennych składników sprawia, że można ją podgryzać zawsze, gdy przyjdzie na to ochota, bez żadnych wyrzutów sumienia i obaw o figurę! Miechunkę Puffins można dodawać do deserów, płatków śniadaniowych, domowych wypieków, lub zajadać się nią prosto z pudełka zastępując tym samym kaloryczne cukierki, czekoladki, tłuste chipsy i wszelkie inne niezdrowe, tuczące przekąski pozbawione pożądanych i cennych wartości odżywczych.

Miechunka Puffins zamknięta jest w atrakcyjnym, kolorowym i biodegradowalnym opakowaniu, zawierającym 50 g tego 100% naturalnego produktu. Ciekawscy z tyłu pudełka znaleźć mogą specjalne okienko, przez które podejrzeć można to, co kryje się w środku.

Pojemność: 50 g
Cena: ok. 9,99 zł

MicroFood

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.