CzekoWafel – chrupiąca przyjemność od Wedla

CzekoWafel WedelSą takie chwile, kiedy masz ochotę na coś słodkiego, bez względu na to, gdzie się akurat znajdujesz. Dla wszystkich wielbicieli małych przyjemności, marka Wedel przygotowała coś specjalnego. CzekoWafel to przepyszna, chrupiąca przekąską o unikalnym orzechowym smaku, oblana oryginalną wedlowską czekoladą. Daj się ponieść czekoladowej intensywności i pozwól sobie na chwilę słodkiego zapomnienia!

Ochota na pyszną przekąskę może nadejść w każdej chwili… w pracy, w szkole, na uczelni, podczas zakupów lub podróży, także podczas spotkania ze znajomymi lub w domu. Warto mieć wtedy pod ręką coś pysznego, co pozwoli Ci na nowo odkrywać codzienne przyjemności i sprawi, że staną się one jeszcze słodsze! Dla wszystkich osób ceniących wysoką jakość i smak prawdziwej czekolady, Wedel przygotował specjalną nowość – CzekoWafel. Ten najdelikatniejszy wafel na rynku z najpopularniejszym nadzieniem, to wyjątkowe połączenie delikatności z  intensywnością czekolady.

CzekoWafel to lekki wafel, przekładany gęstym, orzechowym nadzieniem, oblany oryginalną wedlowską czekoladą deserową. Jego unikalny smak sprawia, że nie można mu się oprzeć, a każdy kęs przynosi intensywne czekoladowe doznania. Z CzekoWaflem od Wedla możesz sobie pozwolić na małe przyjemności zawsze, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę, bez względu na to, gdzie akurat jesteś!

Produkt dostępny jest w dwóch formatach, standardowym – 38 g oraz w wersji  XXL – 50 g.

Wedel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.