Nowe Familijne Gofrowe z owocami

Jutrzenka Familijne porzeczkaOferta marki Familijne została rozszerzona o unikalną linię wafli. Nowe Familijne Gofrowe z owocami nie posiadają żadnego odpowiednika na rynku. Produkty są już dostępne w ogólnopolskiej dystrybucji.

W związku z ogromną popularnością Familijnych wafli Gofrowych, do oferty marki Familijne dołączyły unikalne Familijne Gofrowe z owocami. Nową linię wyróżniają cząsteczki owocowe zatopione w delikatnym kremie oraz gruby, ale jednocześnie bardzo kruchy wafelek o „gofrowej” grawiurze. Wyjątkowe zestawienie przywołuje skojarzenia i emocje towarzyszące jedzeniu wakacyjnych gofrów.

Nowa linia wafli obejmuje skrajne kompozycje smakowe: łagodną, słodką z cytrusem oraz kwaskowatą, wyrazistą z polskim owocem. Familijne Gofrowe z owocami są dostępne w dwóch wariantach: z cząstkami pomarańczy w kremie o smaku waniliowym oraz z cząstkami czarnej porzeczki w kremie o smaku jogurtowym.

Jutrzenka familijne pomarańczaFamilijne Gofrowe z owocami to oferta adresowana do konsumentów, poszukujących oryginalnych smaków i wyjątkowych właściwości wafli. Ich opakowania posiadają atrakcyjną oraz wyróżniającą się szatę graficzną, właściwą dla produktów z segmentu Premium. Utrzymanie świeżości i kruchości produktu gwarantuje folia metalizowana. Familijne Gofrowe z cząstkami pomarańczy i Familijne Gofrowe z cząstkami czarnej porzeczki, jak wszystkie produkty marki, idealnie sprawdzą się jako poczęstunek dla gości lub wyśmienita przekąska.

Gramatura: 160 g
Cena: 3,60 zł

Jutrzenka

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.