Marka lodów Cortina z nową kampanią promocyjną

Należąca do Nestlé Schöller marka CORTINA prowadzi kilkuetapową kampanię promocyjną pod hasłem „Trójkąt doskonały”! Pierwsza odsłona kampanii objęła reklamę outdoorową, samplingi i sponsoring. Drugi etap to kampania TV, która startuje 26 maja! Celem działań jest wsparcie relaunchu marki i dotarcie do jej grupy docelowej.

Pierwszy etap działań promocyjnych skoncentrowany jest na bezpośrednim dotarciu do grupy docelowej i zachęceniu do spróbowania produktu. By osiągnąć ten cel, w 10 miastach w Polsce, na 50 uczelniach wyższych marka prowadzi samplingi, które potrwają do końca maja. Konsumentom zostanie rozdanych w sumie aż 200 000 lodów CORTINA. Samplingi zostały wsparte kampanią outdoorową, w ramach której w sąsiedztwie tych samych uczelni pojawiły się billboardy promujące markę.

#1

#2

W celu wzmocnienia komunikacji i zwiększenia jej zasięgu spoty sponsoringowe CORTINA wyświetlane są na platformie TVN Player podczas największych hitów stacji: seriali „Lekarze”, „Prawo Agaty” i „Sama Słodycz” oraz programów; „Ugotowani” i „Project Runway”.

26 maja marka startuje również z szeroką kampanią TV, obejmującą swoim zasięgiem m.in. kanały TVP1, TVP2, TVN, TVN Style, Polsat, MTV i TV Puls. W telewizji będą emitowane trzy 15-sekundowe spoty. Za ich kreację odpowiedzialna jest agencja Publicis Sp. z o.o., a za zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC Sp. z o.o.

Celem naszej kampanii jest zaprezentowanie marki CORTINA w nowej odsłonie. Trzy doskonale znane smaki CORTINA classic, CORTINA toffi, CORTINA tiramisu dostępne są w nowych opakowaniach z nowoczesną grafiką nawiązującą do trzech ważnych sfer życia kobiet: miłości – Love, spokoju – Peace oraz muzyki i żywiołu – Rock&Roll. Chcemy podkreślić, że CORTINA niezmiennie zachwyca bogatym wnętrzem, łącząc kremowe lody, pyszny sos i czekoladę, stąd nasze hasło „Trójkąt doskonały”.

– mówi Agnieszka  Cisło, Group Product Manager w Dziale Lodów firmy Nestlé Polska.

Nestlé Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.