Sklep SPAR w Tomaszowie Lubelskim

SPAR Tomaszów LubelskiW minioną sobotę, 10 maja sieć SPAR uruchomiła kolejną placówkę. Sklep o powierzchni 150 m² i formacie SPAR otwarto w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Kościuszki 39.

Sklep znajduje się w budynku zlokalizowanym w pobliżu osiedli mieszkaniowych, taka lokalizacja spowodowała duże zainteresowanie ofertą placówki, zwłaszcza w dniu otwarcia.

Można powiedzieć, że SPAR w Tomaszowie miał mocne wejście. W dniu otwarcia odwiedziło nas naprawdę dużo klientów, a niektórzy przychodzili nawet po kilka razy, mimo że czas oczekiwania w kolejce do kasy czy stanowiska mięsno-wędliniarskiego momentami wynosił nawet ponad godzinę. Dobre wyniki otwarcia czyli około 900 paragonów oraz opinie samych klientów pokazały, że Tomaszów potrzebował oferty handlowej w takim wydaniu.

– mówi Anna Basznianin, współwłaścicielka sklepu SPAR w Tomaszowie Lubelskim.

SPAR w Tomaszowie Lubelskim to pierwszy sklep należący do Anny Basznianin. Pomysł na współpracę z siecią SPAR narodził się przy okazji budowy obiektu handlowo-usługowego. Decyzja o przyłączeniu do sieci SPAR zapadła jeszcze na etapie budowy obiektu, dzięki czemu wdrożono niezbędne zmiany, aby budynek spełniał wszelkie wymogi placówki o formacie SPAR.

Od początku wiedzieliśmy, że nie będziemy wynajmować obiektu zewnętrznym najemcomPlanowaliśmy zaadaptować przestrzeń samodzielnie i za radą znajomego zainteresowaliśmy się ofertą SPAR. Naturalnie braliśmy też pod uwagę inne oferty franczyzowe, jednak warunki współpracy zaproponowane podczas spotkania ze SPAR w pełni nas satysfakcjonowały, dlatego zakończyliśmy poszukiwania. Przyznam, że decyzja o przyłączeniu do sieci wynikała również z chęci wyróżnienia się na tle lokalnej konkurencji. Uznaliśmy, że wśród wielu podobnych do siebie sklepów SPAR będzie charakterystycznym punktem na mapie miasta. Liczę, że nowa i świeża dla mieszkańców Tomaszowa marka SPAR przyciągnie wielu klientów.

– podsumowuje Anna Basznianin.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.