Sklep sieci Trafika po raz 51

Sklep TrafikaOtwarta w tym miesiącu w Sompolnie Trafika – Użyj Sobie to 51. sklep sieci Trafika, rozwijanej od 16 lat przez rodzinną firmę Tabak Grupa Sp. z o.o.  z Kalisza. Kolejne placówki uruchamiane będą w najbliższych miesiącach.

Handlem papierosami zajmujemy się od 25 lat. Wykorzystując zdobyte doświadczenie szesnaście lat temu zaczęliśmy tworzyć sieć Trafika – Polski Kiosk. Oferują one klientom między innymi papierosy, tytonie, cygara, kawę i różnorodne akcesoria.  Pierwsze powstały w Kaliszu i okolicznych miastach, ale obecnie zlokalizowane są na znacznie większym obszarze w kilku województwach centralnej i zachodniej Polski.

Trwa proces poszerzania asortymentu o alkohol. Systematycznie wprowadzamy do sklepów kąciki gastronomiczne, które spotkały się z pozytywnymi opiniami konsumentów. Oferta gastronomiczna obejmuje hot-dogi i napoje. Sklepy z poszerzonym asortymentem i ofertą gastronomiczną otwieramy pod szyldem Trafika – Użyj Sobie.

– mówi Emil Strapagiel, prezes zarządu Tabak Grupa Sp. z o.o.

W sklepach pod nowym szyldem asortyment wzrósł do blisko 2500 pozycji. Większa jest także powierzchnia sklepów, wynosząca średnio około 50 m2.

W sieci Trafika jest obecnie 51 placówek, z których w dziesięciu są kąciki gastronomiczne. Sukcesywnie instalowane są one w istniejących sklepach oraz w każdym nowym.

Na potrzeby własnych sklepów firma zbudowała w Kaliszu centrum logistyczne, z którego korzystają także inni odbiorcy.

Klienci indywidualni mogą także dokonywać zakupów w przebudowanym ostatnio sklepie internetowym www.trafika.pl, oferującym pełen wachlarz produktów.

Tabak

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.