Chusteczki hipoalergiczne dla niemowląt od JELP

JELP - Hipoalergiczne chusteczki dla niemowlątProducent hipoalergicznych detergentów marki JELP wprowadza na rynek chusteczki pielęgnacyjne. To już druga nowość w portfolio duńskiej marki – na początku tego roku w sprzedaży pojawił się punktowy odplamiacz mający pomóc w walce z typowymi, dziecięcymi zabrudzeniami. 

Hipoalergiczne chusteczki marki JELP zostały stworzone z myślą o pielęgnacji skóry twarzy i ciała niemowląt oraz dzieci. To pierwszy kosmetyczny produkt w portfolio duńskiej marki, w którym do tej pory dominowały hipoalergiczne detergenty – proszki, żele oraz płyny do płukania. Chusteczki pielęgnacyjne mają ułatwić codzienną higienę dziecka oraz łagodzić ewentualne podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Nowy produkt marki JELP, podobnie jak pozostałe, posiada właściwości hipoalergiczne. Producent wzbogacił chusteczki pielęgnacyjne o delikatny balsam zawierający naturalne składniki: olej słonecznikowy oraz lniany, które są doskonałym źródłem wielu witamin oraz niezbędnych nienasyconych  kwasów  tłuszczowych.

Skład chusteczek nawilżających został dostosowany do delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci. Nasz nowy produkt nie zawiera więc substancji, które mogą potencjalnie podrażniać skórę dziecka. Ze składu chusteczek nawilżających wyeliminowano takie elementy, jak: alkohol, silikon, substancje z grupy PEG, parabeny czy kompozycje zapachowe.

– mówi Izabela Jaskólska, przedstawiciel marki JELP.

Nowy produkt będzie sprzedawany w opakowaniach zawierających 20 chusteczek, które dzięki specjalnemu zamknięciu dłużej utrzymają świeżość. Chusteczki kosztują około 4,49 zł brutto.  Nowy produkt marki JELP już niebawem będzie dostępny w sprzedaży. Tymczasem w szerokiej dystrybucji jest już odplamiacz, który niedawno zadebiutował na rynku – obecnie produkt można już kupić m.in. w sieci Carrefour.

JELP

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.