Rozgrzej się smakami Soplicy w górach

SoplicaRuszyła zimowa akcja promocyjna marki Soplica w najpopularniejszych kurortach zimowych na Podhalu.

Promocyjne ceny na rozgrzewające shoty nalewek Soplicy to propozycja marki na urozmaicenie wieczorów dla wszystkich tych, którzy do końca lutego będą spędzać czas w polskich górach.

W akcji Soplicy biorą udział najpopularniejsze karczmy, restauracje i bary w górskich miejscowościach wypoczynkowych: Zakopane, Białka Tatrzańska i, Bukowina Tatrzańska. Każdy współpracujący lokal otrzymuje wsparcie marketingowe Soplicy w postaci materiałów reklamowych tj: standy na stoliki, tace, koszulki i zapaski dla obsługi czy kieliszki i tablice.

Dzięki tegorocznej zimowej akcji Soplicy jeszcze więcej chętnych niż w latach ubiegłych, będzie mogło skosztować nalewek Soplicy w atrakcyjnych cenach. Akcja organizowana jest  bowiem aż w 60 lokalach.

– mówi Paweł Gręda-Szarzyński, Senior Brand Manager marki Soplica.

Akcja „Rozgrzej się smakami Soplicy” organizowana jest po raz czwarty jako wzmocnienie współpracy marki z kanałem HoReCa. Od momentu uruchomienia cieszy się ona dużą popularnością zarówno wśród właścicieli lokali, jak i ich gości. Działania potrwają do końca lutego b.r.

CEDC

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Alkohol, CEDC, Producent alkoholi, Soplica, Vodka
DeKuyper
Likiery DeKuyper w nowej, poręcznej butelce

Znane ze swoich wszechstronnych zastosowań likiery DeKuyper od stycznia dostępne są w nowej odsłonie. Odświeżony wygląd butelki oraz etykiet DeKuyper ...

Zamknij