Bać-Pol uruchamia nowy oddział w Częstochowie

Bać-PolGrupa Kapitałowa Bać-Pol S.A. uruchomiła w Częstochowie nowy oddział zlokalizowany przy ulicy Bór 59.

Otwarcie oddziału jest kolejnym krokiem Grupy Kapitałowej w zakresie integracji polskiej dystrybucji, gdyż punktem zaczepienia do intensyfikacji sprzedaży w okolicach Częstochowy jest infrastruktura i rynek obsługiwany do tej pory przez oddział kieleckiej hurtowni PHU „Magnat”.

Obsługa klientów w systemie cash & carry będzie prowadzona z hali sprzedaży o powierzchni 1.700 m2, z czego 400 m2 to powierzchnia chłodzona. Dodatkowo hala posiada również bufor magazynowy o powierzchni 450 m2, co umożliwi serwisowanie części klientów w systemie sprzedaży aktywnej. W ofercie oddziału znajduje się bardzo szeroka oferta nabiałowa oraz najlepiej rotujące asortymenty markowych produktów sypkich, przetworów, słodyczy, soków, napojów, kaw, herbat, piwa. Od 01 lutego 2014 planowane jest wprowadzenie do oferty napojów alkoholowych.

Klienci będą mieli docelowo możliwość zakupu blisko 4000 pozycji asortymentowych z oferty ponad 200 producentów, zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych. Sprzedaż oddziału będzie wspierana również przez internetowa platformę zamówień e-Baćpol.

Bać-Pol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.