Udany koniec roku dla franczyzy Carrefour

Carrefour ExpressW ostatnim miesiącu ubiegłego roku firma Carrefour otworzyła aż 15 nowych sklepów franczyzowych. Na uwagę zasługuje fakt, że tylko w Warszawie w grudniu powstało 7 nowych sklepów należących do sieci.

Franczyza z Carrefour to rentowny model współpracy, który daje franczyzobiorcy możliwość dostosowania oferty do oczekiwań klienta, co pomaga zwiększyć obroty sklepu. Sieć oferuje odpowiedzialny model biznesowy, który przynosi zyski obu stronom. Dzięki temu, dynamicznie wzrasta liczba nowych sklepów franczyzowych Carrefour Express i Globi w całej Polsce. Tylko w grudniu powstało 15 nowych placówek handlowych, m.in. w takich miejscowościach jak Kraków, Gdynia, Iłża czy Warszawa.

Bardzo jestem zadowolony z dynamicznego rozwoju franczyzy Carrefour w Polsce. Staramy się zapewnić naszym partnerom kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia sklepu. Słuchamy naszych franczyzobiorców, reagujemy na ich opinie i dostosowujemy się do lokalnego otoczenia. Prawdziwa franczyza to nie tylko przekazanie partnerowi znanego logo, ale przede wszystkim partnerska współpraca, w której obie strony biorą odpowiedzialność za rozwój biznesu. Carrefour nie zostawia swoich partnerów w potrzebie i stara się im pomóc.

– mówi Francois Vincent, Dyrektor ds. Franczyzy Carrefour Polska.

Na uwagę szczególnie zasługuje bardzo duży sukces sieci franczyzowej Carrefour w Warszawie. 13 grudnia uroczyście otwarto już 100. sklep franczyzowy w stolicy. Oprócz nowoczesnej placówki przy Al. Jerozolimskich w grudniu powstało w Warszawie jeszcze 6 innych sklepów. Świadczy to o tym, że koncept franczyzowy sieci odpowiada na oczekiwania właścicieli małych sklepów, oferując im to czego oczekują ich klienci. Franczyzobiorcy doceniają również fakt, że Carrefour pomaga im w trudnych sytuacjach, np. gdy najemca niespodziewanie wypowie umowę najmu lub w okolicy prowadzone są długoterminowe prace remontowe np. budowa nowej linii metra. Eksperci Carrefour są do dyspozycji franczyzobiorcy i aktywnie pomagają mu w znalezieniu odpowiedniego, nowego lokalu.

Carrefour

1 koment.

  • 16 mar 2014 | URL komentarza | Odpowiedz

    z wszystkich małpek , stokrotek , żab, biedronek , jakiś innych gadów , expres Carrefour jest SUPER!!

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.