Marka JELP z nowym produktem na rynku środków do prania

Odplamiacz JelpProducent hipoalergicznych środków do prania marki JELP, wprowadza na polski rynek nowy produkt. Portfolio duńskiej marki, w której dotychczas dominowały proszki, żele oraz płyny do płukania dedykowane alergikom i dzieciom, wzbogaci się o odplamiacz. W skutecznej walce z zabrudzeniami ma pomóc szczoteczka ułatwiająca aplikację produktu bezpośrednio na plamę. Odplamiacz JELP został stworzony z myślą o usuwaniu typowych dziecięcych zabrudzeń. Produkt jest skuteczny również podczas prania w niskich temperaturach, a co więcej nie ingeruje w kolor ubrania. Nowy środek, podobnie jak pozostałe sygnowane marką JELP, jest bezzapachowy i przyjazny dla środowiska.

Jako pierwsi, już 24 lata temu, wprowadziliśmy na polski rynek hipoalergiczne środki do prania, które są bezpieczne nawet dla skóry noworodków. Hipoalergiczność i bezpieczeństwo to zalety także nowego odplamiacza JELP, który niebawem pojawi się w szerokiej sprzedaży. Zależało nam na udostępnieniu produktu, który skutecznie usunie zabrudzenia, ale jednocześnie nie podrażni delikatnej skóry dziecka.

– mówi Jacek Radwański, Manager Sprzedaży marki JELP w Polsce. Opakowanie zostało zaopatrzone w specjalną szczoteczkę – to nowość w segmencie tego typu produktów w Polsce. Tym samym środek wystarczy zaaplikować bezpośrednio na zabrudzenie i lekko rozprowadzić po jego powierzchni, bez potrzeby wlewania do pralki. Po nałożeniu odplamiacza, należy odczekać maksymalnie do 5 minut, nie dopuszczając do wyschnięcia na tkaninie, a następnie wyprać. Nowy odplamiacz marki JELP będzie dostępny w butelkach o pojemności 250 ml. Producent ustalił sugerowaną cenę detaliczną na kwotę 17,95 zł.

Nowy produkt pojawi się niebawem w szerokiej dystrybucji. Obecnie prowadzimy rozmowy z detalistami, hurtowniami oraz sieciami handlowymi prezentując nowość w linii produktów marki JELP.

– dodaje Jacek Radwański, Manager Sprzedaży marki JELP w Polsce. Marka JELP istnieje w Polsce już od niemal ćwierć wieku. Producentem środków piorących jest duńska firma Danlind. Produkty JELP, posiadają starannie dobrane składniki, które chronią skórę, noworodków, niemowląt, dzieci oraz alergików. Proszki, płyny oraz żele nie posiadają agresywnych środków chemicznych oraz są bardzo wydajne. Jedno pranie to tylko 80g proszku. Hipoalergiczne właściwości proszków i płynów wyprodukowanych w Skandynawii, potwierdzone są pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka, Katedry i Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej oraz Polskiego Towarzystwa Położnych. BRODR. JORGENSEN S.A. JELP

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.