Jesienna kampania reklamowa w TV marki Jawo

Jawo - Reklama TVFirma Jawo – producent produktów mrożonych – ręcznie robionych pierogów, dań ziemniaczanych oraz potraw na patelnię przygotował wizerunkową kampanię reklamową, którą będziemy mogli obejrzeć  jesienią br.

Jest  to kampania obejmująca sponsoring programów w największych i najistotniejszych kanałach telewizyjnych. Billboardy sponsorskie ukażą się na antenach: TVP1, TVP2, TVN, TVN7 i TVN Style i będą emitowane w październiku br.

W swojej ofercie firma JAWO  ma ponad 30  produktów, od pierogów wytrawnych i na słodko, przez kluski śląskie, pyzy, knedle, kopytka, kluski leniwe po uszka, krokiety, naleśniki i placki ziemniaczane. Wszystkie produkty JAWO przygotowywane są wg starannie dobranych receptur i wyselekcjonowanych składników, są naturalne i nie zawierają sztucznych konserwantów ani  barwników.

Kampanię przygotowała i zrealizowała wrocławska agencja Marketing & Pr Solution, natomiast zakupem mediów zajął się Dom Mediowy Mediapol.

Jawo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Jawo, Kampania reklamowa, Reklama
Crispy Natural spot reklamowy
Marka Crispy Natural z nowym hasłem “Chrup na zdrowie” (film)

Kampania reklamowa naturalnych przekąsek z warzyw i owoców, wystartowała 16 września br. W spocie reklamowym marka Crispy Natural promuje swoje...

Zamknij