SPAR w Centrum S-mall Park w Brzeszczach

SPAR Brzeszcze7 września br. sieć SPAR Polska uruchomiła swoją placówkę w nowopowstałym centrum handlowym S-mall Park w Brzeszczach. Sklep w formacie o powierzchni 404m² znajduje się w sąsiedztwie innych popularnych sieci handlowych takich jak Rossmann czy Pepco.

Galeria handlowa S-mall Park powstała przy głównym rondzie w Brzeszczach – jest to pierwszy tego typu obiekt w mieście, stąd też otwarciu obiektu towarzyszyła duża frekwencja mieszkańców Brzeszczy i okolic.

Promocje, jakie przygotowaliśmy na otwarcie sklepu cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Do koszyków sklepowych trafiały różnego rodzaju produkty, jednak największe wrażenie na naszych klientach zrobiło bogato zaopatrzone stanowisko mięsne o powierzchni 11m². Jesteśmy w sieci SPAR nieco ponad rok, ale jest to już nasz piąty sklep pod tym szyldem i możemy śmiało powiedzieć, że z każdym kolejnym otwarciem sklepu potwierdza się siła marki SPAR. Świadczą o tym nie tylko wyniki sprzedaży, ale przede wszystkim zaufanie i zadowolenie klientów. To daje nam powody, aby twierdzić, że mimo konkurencji w pobliżu mamy swoją silną pozycję, którą doceniają klienci.

– mówi Agata Brocławik, właścicielka sklepu SPAR w Brzeszczach.

Spar

 

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.