Pierwszy supermarket Intermarché w Ciechocinku

IntermarcheJuż 5 września w Ciechocinku, jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce, swój pierwszy supermarket  otworzy sieć Intermarché.

Nowy sklep umacnia pozycję Grupy Muszkieterów na rynku supermarketów w Polsce i regionie. Łącznie z najnowszą placówką, grupa posiada już 186 sklepów Intermarché w Polsce, w tym dziewięć w województwie Kujawsko-Pomorskim.  W najnowszym supermarkecie zatrudnienie znajdzie 50 osób, a podatki odprowadzane przez Intermarché zasilą lokalny budżet.

Otwarciu sklepu w Ciechocinku towarzyszyć będzie moc atrakcji dla mieszkańców. Wśród ok. 13  tysięcy dostępnych w sklepie towarów, w tym ponad 1300 produktów marek własnych, wyróżnionych certyfikatem jakości Selection oraz docenionych w plebiscycie „Doceń Polskie”, dorośli znajdą wiele atrakcyjnych promocji cenowych. a na najmłodszych odwiedzjących czekać będą animatorzy gier i zabaw.

Przy zachowaniu najwyżej jakości, produkty własne Grupy Muszkieterów są średnio o 20 proc. tańsze od oferty konkurencji. Sklepy Intermarché specjalizują się w produktach świeżych: owocach, warzywach, nabiale i mięsie. Do dyspozycji klientów będą piekarnia i wędzarnia, dzięki której dostępne będą tradycyjne, polskie wyroby, produkowane przez lokalnych masarzy. Ponadto tylko w supermarkecie Intermarché, oprócz towarów z tzw. średniej półki dostępne są również produkty delikatesowe z Francji. W ofercie znajdą się także produkty bio i ekologiczne.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, mogąc zaoferować mieszkańcom Ciechocinka bogatą ofertę Intermarché. Mam nadzieję, że nasz sklep stanie się ulubionym punktem na zakupowej mapie miasta.

– mówi Eliza Orepiuk-Szymura, kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów w Polsce.

Supermarket Intermarché, zlokalizowany przy ul. Kopernika 58, ma powierzchnię niemal 1100 metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów jest sześć kas, w których akceptowane są płatności kartą. Na motoryzowanych klientów czeka  100 miejsc parkingowych. Sklep w Ciechocinku otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 21:00, a w niedziele od 9:00 – 20:00.

Intermarché

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.