Frugo seledynowe już w sprzedaży

Frugo SeledynoweFinał wakacji to doskonały czas na zmiany i wprowadzenie świeżego klimatu w swoim otoczeniu. Jednak w głowie każdego amatora słonecznych szaleństw pozostaje tęsknota za upalnymi chwilami. FRUGO – eliksir, posiadający 101% kumacji – przychodzi z pomocą w tej zagwozdce. Wraz z ostatnimi dniami letniej celebry powraca seledynowe FRUGO w całkowicie nowej odsłonie!

Ostatni tydzień wakacji przyniósł totalnie świeżą wiadomość, która wywołała szeeeroki uśmiech na twarzy każdego miłośnika sił drzemiących w naturze. Seledynowe FRUGO przyszło. Pierwszy raz kolor ten dał się poznać kilka lat temu w spocie ze zbzikowaną sprzedawczynią. Teraz tropikalnie zielona mikstura powraca w prawdziwie gorącym stylu.

Głównodowodzącym w nowym smaku FRUGO jest wywodzący się z krain orientu mangostan. Współtowarzyszą mu egzotyczne owoce: mango, kiwi oraz soczysta gruszka. Wyczesane połącznie naładuje energią wszystkich spragnionych poczuć raz jeszcze wakacyjne flow!

To jednak dopiero początek atrakcji! Oprócz wykręconego smaku i koloru seledynowe FRUGO wyróżnia się także formą:

Postaraliśmy się, aby najnowsza odsłona FRUGO zaskakiwała w każdym calu. Unikalne połączenie zielonych owoców dające kuszącą, seledynową barwę to tylko jedna z cech wyróżniających 8 już kolor FRUGO. Seledynowa edycja dostępna jest w klasycznych, szklanych butelkach o niecodziennej pojemności 750 ml! Ponadto, z okazji premiery zaprojektowaliśmy nową etykietę FRUGO, która jest zapowiedzią całkowicie nowej szaty graficznej wszystkich kolorów kultowego napoju

– mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare.

Etykietę mocno seledynowego FRUGO wyróżnia obszerne zdjęcie mangostanu, uzupełnione o zamknięty w okręgu figlarny napis „upojne egzotyzmy” oraz grafiki pozostałych owoców. Nie należy się jednak martwić o brak dobrze znanego logotypu FRUGO – jak zwykle białe litery na czarnym tle, ułożone w pionie, zajmują główne miejsce nalepki. Dzięki temu nowe FRUGO potrafi zawrócić w głowie każdemu! Aż chce się powiedzieć: LOVE SELEDYNOWE!

Seledynowe FRUGO o pojemności 750 ml dostępne jest od 26 sierpnia br. w sieci marketów Biedronka na terenie całego kraju. Jego promocyjna cena wynosi 3,49 zł.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.