Prince Polo w wersji Mini

Prince Polo miniMondelez Polska wprowadza na rynek nowy produkt dla miłośników klasycznych wafelków Prince Polo, które mają w sobie „TOCOŚ”. Unikalny smak wafelka, tym razem w wersji Mini, jest dostępny w stałej ofercie i regularnej sprzedaży od sierpnia br.

Prince Polo Mini 128g to wyjątkowe połączenie kruchych mini wafelków i prawdziwej ciemnej czekolady –  znany, pyszny smak, ale wafelki mają teraz nowy, praktyczny format. Każde opakowanie zawiera 20 malutkich wafelków w wariancie Classic. Jest to wariant najchętniej wybierany przez konsumentów spośród wszystkich smaków, jakie znajdują się w ofercie marki. Nowy, funkcjonalny sposób pakowania wafelków w dwóch rzędach sprawi, że łatwo po nie sięgnąć. Wafelki, ułożone na eleganckiej tacce w złotym kolorze można położyć na stole od razu po wyjęciu z opakowania. Są łatwe do podziału, idealne na poczęstunek dla gości.

Produkt spełni oczekiwania osób szukających pysznych wafelków w większym opakowaniu, które mogą zabrać do domu i dzielić się nimi z najbliższymi. Nowe Prince Polo można postawić na stole podczas wizyty znajomych, imprezy lub spotkania z rodziną. Mamy nadzieję, że nasi konsumenci odkryją TOCOŚ także w tym wariancie marki: Prince Polo Mini.

– argumentuje wprowadzenie nowego wafelka Aleksandra Senenko, Brand Manager Prince Polo, Mondelez Polska.

Wafelki pojawiły się na sklepowych półkach na początku sierpniu. Są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży. Prince Polo Mini można znaleźć na półce z ciastkami i waflami paczkowanymi. Rekomendowana cena detaliczna wynosi 5,99 zł.

Wprowadzeniu nowego produktu na rynek towarzyszy silne wsparcie sprzedaży. W sklepach pojawiły się materiały POS – plakaty, topery, wobblery, standy oraz owijki. Widoczność wafelków na półce zapewniają ekspozytory oraz listwy cenowe.

Za zakup nowych wafelków Prince Polo Mini w wybranych sklepach konsumenci otrzymają bawełnianą torbę na zakupy z nadrukowanym hasłem marki – Mam w sobie TOCOŚ.

Mondelez Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.