Otwarcie sklepu SPAR w Zboiskach

SPAR Zboiska31 lipca sieć sklepów SPAR uruchomiła nową placówkę w Zboiskach – miejscowości położonej w pobliżu Dukli. Sklep o powierzchni 400 m² otwarto w formacie SPAR – zwiększając tym samym ogólną liczbę placówek sieci do 135 sklepów.

Klientom dokonującym zakupów w sklepie zagwarantowano szereg udogodnień – zadbano o komfortowy parking oraz miejsca siedzące przed budynkiem, obiekt przystosowano również do potrzeb osób poruszających się na wózku. Doskonale wyposażony i w pełni nowoczesny supermarket posiada 2 kasy, a także bogato zaopatrzone stanowiska piekarniczo-cukiernicze, owocowo-warzywne, nabiałowe, mięsno-wędliniarskie oraz chemiczno-kosmetyczne, na których klienci znajdą produkty znanych i lubianych marek. Ponadto, jak w każdy sklep SPAR, również w placówka w Zboiskach ma w swojej ofercie produkty marki własnej SPAR, które wyróżnia dobra jakość oraz przystępne ceny.

Jak zawsze, otwarciu placówki SPAR towarzyszyły atrakcje przygotowane specjalnie na tę okazję. Imprezę poprowadził profesjonalny wodzirej, natomiast najmłodszym uczestnikom wydarzenia zapewniono rozrywkę w formie zabaw i konkursów z nagrodami. Dla wszystkich przygotowano poczęstunek w postaci potraw z grilla, serwowano tort oraz przeprowadzono degustację produktów marki własnej SPAR.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.