Malina&Jeżyna – nowe karmelki z Wawelu

Karmelki Malina i Jeżyna 120g WawelFirma Wawel SA wprowadza na rynek nowe malinowo – jeżynowe karmelki. To kolejna, po Fresh&Fruity, propozycja cukierków na bazie owoców, która pozwala cieszyć się niepowtarzalnym smakiem przez cały rok! Nadziewane Karmelki będą dostępne od połowy sierpnia 2013.

Z obserwacji rynku wynika, że słodycze na bazie owoców stają się niezwykle popularne, zwłaszcza w okresie letnim. Przed wakacjami firma Wawel SA zaprezentowała nowe karmelki Fresh&Fruity, inspirowane tym, co z natury najlepsze. Zdobyły one uznanie wśród konsumentów. Teraz przyszła kolej na nowe, leśne smaki: Malina&Jeżyna.

Firma Wawel inspirując się popularnością produktów sezonowych zachęca konsumentów do smakowania tego, co najlepsze z natury. Dlatego właśnie w tym roku przygotowaliśmy karmelki w zupełnie nowych owocowych odsłonach.

– mówi Anna Rieger, Dyrektor Marketingu Wawel SA.

Zarówno Malina&Jeżyna, jak i Fresh&Fruity zaskakują owocowym, świeżym smakiem, który sprawia, że nigdy się nie znudzą!

Karmelki z Wawelu są znane i cenione przez konsumentów nie tylko ze względu na swój pyszny smak, ale także za sposób ich powstawania. Od początku swojej historii są  bowiem produkowane ręcznie, według sprawdzonej technologii.

Wybierz Malinę&Jeżynę nie tylko na długą wędrówkę po lesie. Sięgaj po karmelki  w każdej wolnej chwili, w której masz ochotę na coś pysznego. Nie ma nic lepszego niż słodka porcja energii dostępna na wyciągnięcie ręki!

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.