Sklep SPAR w Godowej

SPAR GodowaSPAR Polska uruchomił nową placówkę w miejscowości Godowa w pobliżu Strzyżowa, w województwie podkarpackim. Sklep o powierzchni 193 m² przyjął format SPAR.

Placówka zlokalizowana jest w centrum wsi Godowa zamieszkałej przez ok. 2,5 tys. mieszkańców. Jest to jedyny sklep takiej wielkości w promieniu 8 kilometrów.

Nasz sklep jest jedynym większym sklepem w Godowej, inne placówki handlowe znajdują się w dopiero Strzyżowie oddalonym od Godowej o kilka kilometrów. Takie warunki z pewnością dają nam przewagę, ale też wymagają od nas dużej odpowiedzialności za doskonałą jakość towaru, szeroki wybór asortymentu czy wysoki poziom obsługi. Sieć SPAR znana jest z wyznaczania i utrzymywania wysokich standardów, dlatego jestem spokojna, że sprostamy tym wymaganiom i mieszkańcy Godowej oraz okolic będą wybierać SPAR jako swój sąsiedzki sklep.

– mówi Joanna Szaro, Właścicielka sklepu SPAR w Godowej.

Właścicielka sklepu – Joanna Szaro – od 7 lat zajmuje się handlem. Do tej pory prowadziła sklep w innej sieci franczyzowej, jednak niedawno zdecydowała się zmienić operatora.

Współpraca z poprzednią siecią nie przynosiła mi satysfakcji, gdyż nie czułam, że prowadzę własny sklep. Sieć SPAR zaoferowała mi znacznie lepszą ofertę franczyzową, która poza korzyściami ekonomicznymi zakłada też większą swobodę i elastyczność w działaniu. Ponadto, wybór asortymentu w SPAR jest naprawdę imponujący. Co więcej, mam możliwość doboru dodatkowych towarów od producentów, aby jeszcze bardziej urozmaicać i uatrakcyjniać swoją ofertę – w poprzedniej sieci niestety nie było to możliwe.

– dodaje Joanna Szaro.

Podkreśla również istotność przyjaznego i partnerskiego charakteru współpracy SPAR z franczyzobiorcami, który pozytywnie wpływa na jakość współpracy.

Rzadko się zdarza, aby duże firmy potrafiły prowadzić biznes po partnersku i z życzliwością w stosunku do swoich współpracowników. Jednak sieci SPAR bez trudu się to udaje – tutaj nie jesteśmy anonimowymi numerami, które jedynie zapewniają zyski, zamiast tego sieć traktuje nas jak równorzędnych partnerów. Mało kto uświadamia sobie, że inwestycja w dobre relacje nie tylko podnosi samoocenę franczyzobiorcy, ale też pośrednio przyczynia się do lepszych wyników w skali globalnej.

– podsumowuje Joanna Szaro.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.