Wspólna promocja Indykpolu i marki Winiary

Indykpol - WiniaryIndykpol wraz z marką Winiary przystępują do kolejnych wspólnych akcji promocyjnych.

Pierwsza opiera się na zestawieniu dwóch produktów – Filetu z kurczaka Poldrob z WINIARY POMYSŁ NA… Tajską zupę z kurczakiem. Kupując Filet z kurczaka Poldrob konsumenci otrzymają WINIARY POMYSŁ NA… Tajską zupę z kurczakiem gratis, co pozwoli w prosty sposób przygotować egzotyczną, pyszną zupę według przepisu umieszczonego na opakowaniu.

W marce Poldrob oferowane jest najwyższej jakości świeże mięso z kurczaka z wybranych polskich hodowli. Produkty te oznaczone są symbolem Sprawdzony Drób gwarantującym najwyższą, stale monitorowaną jakość. Łącząc mięso z WINIARY POMYSŁ NA… Tajską zupę z kurczakiem i kilkoma świeżymi składnikami takimi jak cukinia, marchewka czy szczypiorek, otrzymamy doskonałą, pożywną potrawę urozmaicającą kulinarny repertuar o niezwykły, inspirujący smak.

Druga z akcji promocyjnych opiera się na połączeniu Kiełbasy z piersią kurczaka z Żurkiem Koncentratem zupy Polska Specjalność WINIARY. Kupując opakowanie Kiełbasy z piersią kurczaka 0,6 kg konsumenci otrzymają Żurek Koncentrat zupy Polska Specjalność WINIARY gratis. Połączenie tych dwóch produktów daje gwarancję smacznego i pożywnego dania dla całej rodziny.

Kiełbasa z piersi kurczaka Indykpol to produkt o wysokiej jakości, zrobiony wyłącznie z mięsa drobiowego, głównie filetu z kurczaka. Doskonała zarówno na zimno, gorąco, jak i na grilla.

Pyszny domowy żurek, przygotowany z pomocą Koncentratu zup WINIARY, można przyrządzać za każdym razem inaczej i podawać z ulubionymi dodatkami: jajkiem na twardo, kiełbasą, czosnkiem, chrzanem, razowym chlebem, ziemniakami czy smażoną cebulką.

Indykpol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.