Carrefour Express na Nowym Świecie w Warszawie

Carrefour Express - Nowy ŚwiatW czerwcu sieć franczyzowa Carrefour powiększyła się o 12 placówek. Jedna z nich otwarta została przy Nowym Świecie w Warszawie. Dynamiczny rozwój sieci – również w tak prestiżowych lokalizacjach – świadczy o sukcesie modelu franczyzowego Carrefour.

Carrefour Express w miejskim stylu 

26 czerwca otwarty został sklep Carrefour Express przy ul. Nowy Świat 26 w Warszawie. Nowoczesna placówka dostosowana jest do specyfiki reprezentacyjnego deptaku stolicy oraz potrzeb klienta w centrum dużego miasta. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-22.00, w soboty – 9.00-22.00 i w niedziele – 10.00-22.00. Placówka działa pod pomarańczowym logo Carrefour Express convenience.

Koncept convenience rozwijany jest przez Carrefour od dwóch lat.

Polski konsument cały czas się zmienia, zmieniają się także jego potrzeby i zwyczaje zakupowe. Nasze „pomarańczowe” sklepy są reakcją na te zmiany. Placówki powstają w największych polskich miastach, takich jak np.: Warszawa, Kraków czy Wrocław. Sklepy Carrefour Express z pomarańczowym logo to typowo miejski koncept o powierzchni do 100 m2.

– mówi Francois Vincent, Dyrektor ds. Franczyzy i Członek Zarządu Carrefour Polska.

Sklepy Carrefour Express convenience oferują klientom także dodatkowe usługi: możliwość zrobienia ksero, opłacenia rachunków czy doładowania telefonu. Asortyment jest bardziej przystosowany do zaspokojenia bieżących potrzeb, nastawiony jest na klienta biznesowego, turystę, z ofertą typu „food to go”, czyli drobnymi potrawami na wynos.

Warto także dodać, że koncept Carrefour Express convenience został opracowany w taki sposób, aby osoby, które nie miały wcześniej doświadczenia w handlu, mogły z sukcesem prowadzić własny sklep. W przypadku tego konceptu sieć inwestuje w 100 proc. w wyposażenie placówki.

Trzy koncepty sklepu dopasowane do rynku 

Poza konceptem Carrefour Express convenience sieć rozwija także format Carrefour Express minimarket, dostosowany zarówno do terenów miejskich, jak i wiejskich, oraz Globi – koncept dedykowany małym miastom i obszarom wiejskim. Tak bogata oferta franczyzowa Carrefour pozwoliła na otwarcie sklepów w całej Polsce.

Nowe placówki Carrefour Express i Globi pojawiły się w czerwcu nie tylko w Warszawie (ul. Nowy Świat, ul. Noakowskiego, ul. Sobieskiego), lecz także w Krakowie (ul. Sienna), Katowicach (ul. Józefowska), Zawichoście (ul. Żeromskiego), Zagrodnie (Olszanica, Zagrodno), Kijewie Królewskim (ul. Chełmińska), Nekli (ul. Chopina), Konstantynowie (ul. Janowska) i Garwolinie (ul. Kościuszki).

Carrefour Express

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.