Nowe produkty śniadaniowe w portfolio marki Bakalland

Bakalland - pestki dyni - rodzynki - żurawina

Na rynku pojawiły się nowe produkty od Bakalland. Jest to nowa linia rozszerzająca portfolio firmy w kategorii produktów śniadaniowych. Rodzynki, żurawina oraz pestki dyni na śniadanie to saszetki pełne wybornych i bogatych w cenne składniki odżywcze bakalii. Produkt stanowi idealną propozycję na proste w przygotowaniu, wartościowe, a przede wszystkim – nadzwyczaj smaczne śniadanie. Znakomicie nadaje się do stworzenia własnej kompozycji z musli, czy crunchem. Z powodzeniem może stanowić także zdrową przekąskę w ciągu dnia.

Chrupiące pestki dyni, słodkie rodzynki i soczysta żurawina – dostępne w 150 g nowoczesnych i poręcznych opakowaniach typu easy open, które przeciętnie odpowiadają trzem porcjom produktu dodanego do śniadania. Razem z nimi, nareszcie zaprojektujemy poranny posiłek tak jak lubimy – bez konieczności sięgania po gotowe mieszanki lub wzbogacając o wybrane składniki, tą ulubioną. Już garść bakalii dodana do porannego posiłku wystarczy, aby energia i dobre samopoczucie nie opuszczały nas do końca dnia.

Wygodne i proste w użyciu są innowacyjną propozycją zarówno dla tych, którzy lubią eksperymentować ze smakami, jak również cenią sobie łatwe i szybkie pomysły z uwagi na aktywny tryb życia. Ich różnorodność i możliwość komponowania autorskich śniadaniowych projektów, które urozmaicą dietę, z pewnością zostaną docenione nawet przez najmłodszych konsumentów. Śniadaniowe propozycje Bakalland wyróżniają się unikalnym i konsekwentnym designem, ułatwiającym odnalezienie nowej linii produktów na sklepowych półkach.

Bakalland zadbał także o informacje dotyczące wartości odżywczych śniadaniowych bakalii, które znajdują się na tylnej ściance opakowania. Wyraźnie podkreślone, stanowią cenne źródło wiedzy, dla wszystkich, dla których zdrowy tryb życia i właściwie planowana dieta jest bardzo ważna.

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.