Lody Nordis Cadenza w nowoczesnym opakowaniu

Zielonogórski Nordis wprowadził na rynek nowość w segmencie premium – lody familijne Nordis Cadenza w cenie poniżej 10 zł. Cztery wyraziste smaki: czekoladowy, śmietankowy, bakaliowy oraz waniliowy z wiśniami są dostępne w ultranowoczesnym opakowaniu o pojemności 900 ml, zaprojektowanym przez jednego z najbardziej znanych designerów w Europie.

Nowe opakowanie Nordis Cadenza o pojemności 900 ml, produkowane przez jednego z europejskich liderów w branży opakowań plastikowych, powstało dla Nordis według projektu znanego norweskiego designera Johana Werde. Elegancka i funkcjonalna szata graficzna oraz nowoczesny kształt podkreślają jakość lodów premium Nordis Cadenza.

Nowe opakowanie Nordis Cadenza odzwierciedla wyrafinowany smak tych lodów i jest zarazem bardzo funkcjonalne. Opakowanie doskonale wyróżnia się w sklepowych zamrażarkach pełnych tradycyjnych pojemników. Oferujemy lody o najwyższej jakości w cenie poniżej 10 zł. Podczas gdy ceny dużych lodów familijnych sięgają nawet 17 zł.

– powiedział Tomasz Meller, dyrektor generalny Grupy Nordis.

Nordis, jedna z najstarszych w Polsce firm mrożonkowych, produkuje lody od blisko 45 lat. Firma podkreśla, że każdy produkt powinien bronić się swoją jakością. Dlatego Nordis Cadenza to lody o bardzo bogatym smaku. W bakaliowych znajdziemy rodzynki, figi, orzechy włoskie i arachidowe, zaś do waniliowych dodano wiśnie kandyzowane. Pozostałe dwa produkty spod znaku Nordis Cadenza wyróżniają się puszystą śmietanką oraz kawałkami prawdziwej czekolady, która nadaje lodom mocny, głęboki smak.

Lody familijne serii Cadenza były dotychczas dostępne jedynie w rozmiarze 500 ml. Nordis Cadenza w dużych opakowaniach 900 ml są obecne na rynku w sugerowanej cenie 9,90 zł.

***
Nordis to producent i dystrybutor żywności mrożonej działający od 1968 r. Silną pozycję na polskim rynku lodów i produktów mrożonych zapewnia firmie wysoka jakość wyrobów i własna dystrybucja w dużej części Polski. Produkty Nordis uzyskały liczne wyróżnienia, w tym nagrodę Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za najciekawszy wyrób roku oraz Konsumencki Znak Jakości Q. Zostały dwukrotnie wyróżnione godłem Agro Polska, jak również Złotym Medalem Targów Inter Res. We własnej sieci dystrybucyjnej Nordis oferuje również wyroby innych marek, np.: Hortex, Dr.Oetker, Frosta, Grycan, Nestle, Aviko czy McCain.

Nordis

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.