Niezastąpione w kuchni – zmywak i pucerka od Viledy

Kuchnia to centralny punkt dowodzenia. To tu spędzamy większość czasu, pijąc poranną kawę, przyjmując gości, przygotowując posiłki. Jak utrzymać kuchnię w nienagannym porządku? Niezastąpione będą: pucerka gąbkowa i zmywak Soft Power od Viledy. Pierwsza usunie ślady np. po rozlanych napojach, zaś trójwymiarowa struktura zmywaka wyczyści naczynia bez zarysowań!

Zmywak Soft Power ViledaZmywak Soft Power

Produkt wyróżnia trójwymiarowa struktura powierzchni czyszczącej, która pozwala na łatwe płukanie zmywaka i efektywne usuwanie uporczywego brudu. W porównaniu z innymi zmywakami, Soft Power zachowuje świeżość i trwałość przed długi czas użytkowania – brud nie przylega i nie pozostaje na powierzchni zmywaka.

Usuwa zabrudzenia bez zarysowań, sprawdza się także przy delikatnych powierzchniach. Wyprofilowana gąbka chroni dłonie przed kontaktem z detergentami.

Dodatkowe informacje:

2 szt. w opakowaniu, cena: ok. 4 zł.

Pucerka Gąbkowa

Choć ze ściereczek kuchennych korzystamy każdego dnia, nie zawsze przywiązujemy wagę do tego, z czego są wykonane i jakie jest ich przeznaczenie. Do wycierania mokrych plam najlepiej sprawdzają się pucerki.

Pucerki gąbkowe ViledaPucerka Gąbkowa czyści dokładnie, nie niszcząc przy tym delikatnych powierzchni. Pucerka Viledy nie posiada bowiem charakterystycznej dla wielu produktów tego rodzaju siateczki wzmacniającej, która może przyczyniać się do powstawania na czyszczonych płaszczyznach zarysowań.

Obok wyjątkowej skuteczności w usuwaniu zabrudzeń, produkt posiada dużą zdolność do absorbowania wilgoci. Dzięki wysokiej chłonności sprawdza się idealnie do usuwania rozlanych płynów czy zbierania rozchlapanej podczas zmywania naczyń wody. Pucerka Gąbkowa nadaje się zarówno do czyszczenia na mokro, jak i na sucho.

Najtrwalsza w swoim segmencie, chłonna i higieniczna (nasączona płynem antybakteryjnym). Ulega biodegradacji.

Zmywak Soft Power

Produkt wyróżnia trójwymiarowa struktura powierzchni czyszczącej, która pozwala na łatwe płukanie zmywaka i efektywne usuwanie uporczywego brudu. W porównaniu z innymi zmywakami, Soft Power zachowuje świeżość i trwałość przed długi czas użytkowania – brud nie przylega i nie pozostaje na powierzchni zmywaka.

Usuwa zabrudzenia bez zarysowań, sprawdza się także przy delikatnych powierzchniach. Wyprofilowana gąbka chroni dłonie przed kontaktem z detergentami.

Dodatkowe informacje:

3 szt. w opakowaniu, cena: ok. 8 zł.

Vileda

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.