Mycie podłóg jeszcze szybsze i łatwiejsze – mopy Ultramax i Ultramat Turbo marki Vileda teraz w wersji XL

Mop płaski Ultramax XL marki ViledaMycie podłóg nigdy nie było tak proste, szybkie i precyzyjne. Marka Vileda wprowadziła właśnie na rynek wersję XL swoich najpopularniejszych mopów płaskich: Ultramax i Ultramat. Wyróżnia je powiększona nakładka czyszcząca, która jest o 20% większa niż standardowa. Dzięki temu jeszcze szybciej wyczyścimy podłogi.

Projektanci marki Vileda nieustannie wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, dostarczając rozwiązania, które wprowadzają istotne zmiany w codziennej rutynie porządków. Tworzą produkty tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne i pozwalały konsumentom zaoszczędzić czas na wypełnianiu domowych obowiązków.

Tym razem powiększyli nakładkę czyszczącą do 42 cm w dwóch modelach mopów: Ultramax i obrotowym Ultramat Turbo. Takie rozwiązanie sprawia, że sprzątanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. Ponadto mopy XL świetnie sprawdzają się, kiedy trzeba wyczyścić większą powierzchnię podłóg za jednym razem. Mycie jest komfortowe, nie wymaga moczenia i brudzenia rąk – mopa można odsączyć w specjalnym wyciskaczu.

Mop obrotowy Ultramat XL marki ViledaWkład z mikrofibry 2 w 1 idealnie poradzi sobie z myciem wszystkich powierzchni, a w szczególności parkietu. Włókna w białym kolorze wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów.

Dodatkowo model Ultramax XL nie potrzebuje dedykowanego wiadra i można go odsączyć w standardowym wyciskaczu Ultramax.

Natomiast na zestaw Ultramat Turbo XL składa się mop płaski XL oraz wiaderko z obrotowym systemem odsączania mopa.

Vileda

***
FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) działa na polskim rynku od 1994 roku, dostarczając do polskich domów sprawdzone rozwiązania, które ułatwiają sprzątanie, zwiększają jego komfort, wydajność i oszczędzają czas. W tym czasie firma rozbudowała doskonałą dystrybucję we wszystkich miastach Polski i jest obecna zarówno w sieciach międzynarodowych, na rynku tradycyjnym, jak i w kanale e-commerce (www.sklep.vileda.pl), gdzie odnotowuje dynamiczny rozwój.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Artykuły do sprzątania, Mop, Mycie podłóg, Sprzątanie
vileda szczotka sidolux
Vileda i Sidolux rozpoczęły współpracę

Vileda i Sidolux, dwie wiodące marki na polskim rynku środków czystości, z początkiem lutego rozpoczynają współpracę handlową. Przy zakupie wybranego...

Zamknij