Gin Lubuski o pysznym żurawinowym smaku

Gin Lubuski CranberryNa rynku alkoholi mocnych w Polsce obserwujemy wyraźną tendencję związaną z rozwojem wersji smakowych. Polacy staja się coraz bardziej wymagającymi i otwartymi na nowe trendy konsumentami. Chcą eksperymentować, szukając nowych wariantów.

Doskonałą okazję do poznania nowych doświadczeń smakowych stwarza propozycja firmy Vinpol – Gin Lubuski Cranberry. Jeden z nielicznych ginów w Polsce, który wytwarzany jest z wykorzystaniem prawdziwego destylatu jałowca.

Zdecydowanego, orzeźwiającego charakteru nadają mu naturalne składniki, goryczka owoców jałowca i wyjątkowy aromat żurawiny. O najwyższej jakości Ginu Lubuskiego Cranberry decyduje proces destylacji, który zapewnia mu subtelny aromat i wyrazisty smak. GIN jest wytwarzany tylko z naturalnych składników z wykorzystaniem surowców, które pochodzą z ziemi lubuskiej.

Gin Lubuski Cranberry daje wiele możliwości eksperymentowania. Doskonale smakuje samodzielnie, z dodatkiem kilku kosek lodu. Prawdziwy czar roztacza jednak dopiero w towarzystwie. Połączenia ginu i tonicu nie trzeba nikomu przedstawiać – to drink o światowej sławie. Amatorzy ginu coraz częściej decydują się jednak na nowe poszukiwania. Spośród nich na uwagę zasługuje m.in. GIN LUBUSKI CRANBERRY & SPRITE serwowany w wysokich szklankach. Proponujemy również drink na bazie GINU LUBUSKIEGO CRANBERRY i soku z limonki na kruszonym lodzie.

Cena: ok. 30 zł

Vinpol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.