Konspol uroczyście obchodzi swoje 30-ste urodziny

KonspolZ okazji 30 lecia istnienia na polskim rynku firma Konspol zaplanowała uroczyste obchody jubileuszu, w których udział wezmą pracownicy Konspolu, partnerzy, klienci, a także liczni przyjaciele firmy.

Impreza, na której gościem specjalnym będzie znany prezenter Zygmunt Chajzer, odbędzie się 7 czerwca br. w Kamionce Wielkiej. Wydarzenie uświetnią występy na żywo zespołu muzycznego i tanecznego, specjalnie przygotowany show Made in Poland, konkursy z nagrodami oraz wyśmienita kuchnia oparta na produktach Konspolu, kuchnia polowa i grill.

Trzydziestolecie firmy takiej jak Konspol powinno mieć szczególną oprawę. Zdecydowaliśmy się na swobodną imprezę w plenerze, ponieważ właśnie taka forma odzwierciedla misję, jaką na co dzień wyznajemy. Jesteśmy firmą rodzinną, w swoich działaniach staramy się być blisko ludzi, słuchać ich potrzeb i odpowiadać na nie najlepiej jak to możliwe. Rezygnujemy z dystansu na rzecz bezpośrednich, przyjaznych relacji i to nas wyróżnia.

– tłumaczy Agnieszka Piech, Kierownik ds. Marketingu Grupy Konspol.

Podczas imprezy zostanie również wyemitowany przygotowany specjalnie na tę okazję film podsumowujący 30 lat działalności Konspolu oraz poszczególne etapy rozwoju firmy na przestrzeni trzech dekad.

Konspol

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.