Ryż Biały marki Britta – ryż w roli głównej

Britta Ryż Biały

fot. Sawex Foods

Ryż Biały marki Britta to propozycja dla wymagających konsumentów, którzy cenią różnorodność, wyśmienity smak, jakość i szybkość przygotowywania posiłków. Ze względu na możliwość wszechstronnego zastosowania idealnie sprawdzi się w potrawach z różnych regionów kuli ziemskiej. Zachwyci zarówno jako danie główne, smaczny dodatek, jak i składnik deserów.

Ryż Biały marki Britta to najwyższej jakości ryż długoziarnisty. O jego wyjątkowości przesądza długa ekspozycja na słońcu i zasobna, żyzna gleba, na której dojrzewa. Charakteryzuje się twardą strukturą, śnieżnobiałym kolorem oraz wyśmienitym smakiem.

Ryż Biały Britta po ugotowaniu jest lekki, sypki i nigdy się nie skleja. Do jego przygotowania wystarczy 15 minut. Ma wszechstronne zastosowanie. Znakomicie sprawdza się zarówno w potrawach tradycyjnych, jak i egzotycznych. Komponuje się z danami mięsnymi, warzywnymi oraz rybnymi. Doskonale harmonizuje z pikantnymi danami, łagodząc ich ostrość i wnosząc delikatność. Ryż Biały marki Britta wzbogaca smak posiłków przyrządzanych na słodko. Można go dodawać nawet do ciast i deserów. Produkt jest dostępny w praktycznych torebkach po 100g.

Marka: Britta
Produkt: Ryż Biały
Gramatura: 4 x 100g
Cena: ok. 4,00 zł

Sawex Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.