Wielbiciele Makaronów łączcie się! Rusza konkurs Fixów Knorr

Wielbiciele makaronów Fixy KnorrJesteś wielbicielem dań z makaronem? Pokaż, jak bardzo smakują ci makarony z Fixami Knorr i uwiecznij to na zdjęciu! Do wygrania 10 tysięcy złotych na rodzinne wakacje i atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Aby mieć szansę na wygranie nagród, wystarczy wziąć udział w konkursie Knorr „Wielbiciele makaronów”. Wejdź na stronę www.przepisy.pl, zarejestruj się na podstronie konkursowej i prześlij zdjęcie pokazujące radość płynącą ze smaku dań makaronowych przyrządzonych z pomocą Fixów Knorr. A wybór masz naprawdę duży! Fix Spaghetti Bolognese, Fix Spaghetti Bolognese z chili i Fix Spaghetti Napoli pomogą ci przygotować makarony z pysznymi sosami pomidorowymi, z Fix Spaghetti Carbonara ugotujesz gęsty kremowy sos śmietanowy, a aby przyrządzić makaron z wyśmienitym sosem serowym, sięgnij po Fix Spaghetti 4 sery z brokułami. Jeśli natomiast lubisz smaki grzybowe, doskonałe dania makaronowe pomogą ci przygotować Fix Rurki z kurczakiem w sosie pieczarkowym oraz Fix Świderki z kiełbasą w sosie grzybowym.

Wielbiciele makaronów Fixy Knorr

Wybierz, do jakiej kategorii należy twoje zdjęcie: Największy apetyt, Najszerszy uśmiech czy Błogi zachwyt. Może ono przedstawiać jedną osobę lub całą rodzinę. Raz w miesiącu jury wybierze po jednej pracy z każdej kategorii i nagrodzi autorów 10 tysiącami złotych (3 nagrody w miesiącu, 6 nagród w całej zabawie). W każdym miesiącu trwania konkursu także autorzy 40 prac z każdej kategorii otrzymają stylowe fartuszki. Ponadto na stronie konkursowej trwa głosowanie internautów na najlepsze zdjęcie. Autorzy zdjęć, którzy w każdym tygodniu zbiorą najwięcej głosów, wygrają personalizowane książki kucharskie z wyjątkowymi przepisami wybranymi przez szefów kuchni Knorr. Zwycięzcy będą mogli przy pomocy specjalnego kreatora umieścić w niej również własne przepisy oraz zdjęcia potraw. Zachęcamy do głosowania!

Wielbiciele Makaronów łączcie się! Czas start!

Konkurs trwa do 30 czerwca 2013r. Regulamin konkursu jest dostępny na www.przepisy.pl.

Unilever

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Fix, Fixy, Fixy Knorr, Knorr, Konkurs, Makaron, Makarony
Produkt Roku produkty
Znamy laureatów “Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2013”

22 kwietnia br. w warszawskim Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza poznaliśmy najlepsze produkty branży FMCG minionego roku. Gościem specjalnym gali był...

Zamknij