Nowy smak krówkowych czekoladek z Wawelu

Krówkowa  CzekoladkaDo oferty uwielbianych przez najmłodszych produktów z nadzieniem krówkowym dołączy jeszcze jeden. Czekoladki Krówkowe – łakocie z mlecznej czekolady wypełnione półpłynnym karmelowym nadzieniem z pewnością ucieszą wszystkich miłośników nadzienia krówkowego. Dostępne w sprzedaży od kwietnia 2013 roku.

Najliczniejszą grupę odbiorców produktów z linii „krówkowych” stanowią oczywiście dzieci. Do chwili obecnej dzieci mogły wybierać między czekoladą, batonikiem Krówkowym a tradycyjnymi ręcznie produkowanymi Krówkami. Tej wiosny do „łaciatego” grona dołączyła kolejna propozycja. Czekoladki wypełnione półpłynnym nadzieniem karmelowym w nowym, poręcznym formacie, będą idealną przekąską, która doda energii podczas radosnych zabaw w gronie rówieśników.

Czekolady i batoniki z nadzieniem krówkowym to słodkości, których nie trzeba nikomu przedstawiać. W związku z ich dużą popularnością postanowiliśmy rozszerzyć nasz asortyment o kolejny produkt. Jesteśmy przekonani, że Czekoladki przypadną do gustu nie tylko najmłodszym, ale wszystkim miłośnikom korówkowego nadzienia – mówi Anna Rieger, Dyrektor Działu Marketingu, Wawel SA.

Łaciata, czarno- biała szata graficzna czekoladek nawiązuje tematyczniedo znanych już produktów z Krówkowej linii. Czekoladki dostępne będą w dwóch formatach. W kilogramowych opakowaniach zbiorczych oraz 2,3 kg displayach przeznaczonych do sprzedaży na luz.

Czekoladki z półpłynnym, krówkowym nadzieniem pojawiły się na półkach sklepowych w kwietniu tego roku.

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Cukierki, Czekoladki, Krówki, Producent słodyczy, Słodycze
Ptasie Mleczko Wedel
O niebo lepsze Ptasie Mleczko od Wedla

Spróbuj o niebo lepszych pianek Ptasie Mleczko i daj się ponieść prawdziwej przyjemności. Wedel prezentuje kolejną odsłonę Fabryki Przyjemności, a...

Zamknij