“Forbes” docenia dynamiczny rozwój Wawelu

Wawel

fot. Wawel

11 kwietnia 2013 roku firma Wawel SA została laureatem Rankingu najdynamiczniej rozwijających się spółek giełdowych przeprowadzonego przez magazyn Forbes. Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się podczas drugiego dnia VII Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych we Wrocławiu.

Spółka Wawel znalazła się w elitarnym gronie firm, które zostały nagrodzone za dynamikę rozwoju. Wysoka pozycja firmy Wawel na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych to wynik doskonale zaplanowanej strategii oraz jej realizacja. W rankingu najdynamiczniej rozwijających się spółek giełdowych brano pod uwagę następujące kryteria: wzrost przychodów, aktywów, kapitału, wskaźniki rentowności i osiągane rezultaty w trzech ostatnich latach.

Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń oraz poglądów przez osoby związane z nadzorem instytucji obecnych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Wrocławskie spotkanie przyjęło formę debaty osób reprezentujących firmy, które nadzorują i tworzą rynek kapitałowy w Polsce. To także przedstawiciele rządu, samej GPW, zarządy spółek giełdowych oraz eksperci rynku kapitałowego w kraju i z zagranicy.

Wawel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.