Wiosna na piątkę – Mix FRUGO żelek w natarciu

Frugo Mix żelekKalendarzowa wiosna już się rozpoczęła, jednak wszyscy wciąż oczekują jej faktycznego przybycia.  FRUGO postanowiło przyspieszyć nadejście ciepłych dni w typowym dla siebie stylu. Już pod koniec marca w sklepach w całej Polsce pojawi się multikolorowy mix FRUGO żelek w wyjątkowej, dwukrotnie powiększonej paczce!

Ile razy bałeś lub bałaś się, że twoje FRUGO wyjdzie? Od teraz nie ma takiej obawy. Pięć obłędnych kolorów zostało zamkniętych w wielkiej, dwustugramowej paczce. Zielone lulo, czarna pitahaya, czerwony granat, żółta papaja i pomarańczowa passiflora połączyły siły, aby każdy mógł poczuć unikalny mix smaków i to w konkretnej ilości.

Dzięki wiosennemu combo żelek-butelek słoneczne poranki, długie leniwe popołudnia oraz beztroskie weekendy będą smakowały jeszcze bardziej. Kto wie, być może apetyt na egzotyczny smak FRUGO żelek pozwoli przenieść się ich miłośnikom do tropikalnych krain? Aby się o tym przekonać wystarczy ich spróbować.

Mroźna pogoda sprawiła, że nawet najwytrwalsi amatorzy dobrej zabawy zapadli w zimowy sen. Dlatego FRUGO postanowiło ich rozbudzić w typowym dla siebie stylu. Ulubione smaki żelek-butelek zostały zamknięte w atrakcyjnej dla oka paczce. Nowa odsłona FRUGO to idealny sposób, aby wyzwolić swoją energię oraz siły drzemiące w naturze.

– powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare.

Mocno zmiksowane wydanie FRUGO żelek dostępne będzie w 200-gramowych opakowaniach z przezroczystym frontem uzupełnionym o zdjęcia butelek FRUGO nawiązujące do 5 smaków. Żelki pojawią w sklepach na terenie całej Polski pod koniec marca w promocyjnej cenie 4,99 zł.

FoodCare

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.